PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma plimbam si eu prin zona Diham...cautam sa ma hranesc cu o pizza..si cand colo....ete de cine dau....ti-o faceam mai grav...dar cand ti-am pus hartia la stergator...se uitau aia crucis la mine
    Attached Files
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Mai bine luai o pensula si vopsea lavabila ca sa ii vopsesti prelungirea la capota acolo in fata

      Comment


      • matheo esti tare tati. chiar sub ochii nostri l`ai punk`uit pe SDP daca tot iti era foame de ce nu ai intrat in Carmen ca ne gaseai acolo....sau nu ai vrut sa ne vezi?
        sigpic

        Comment


        • cum naiba..ca in carmen am si intrat....erati sub mese?
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Eram la masa din dreapta de sub TV si culmea ca eu eram cu fata spre intrare si tot n`am vazut data viitoare tipa si tu dupa proprietar sa iti faci simtita prezenta )
            sigpic

            Comment


            • Multi-PUNK...

              Cel mai fresh PUNK din seria de vandalizari nocturne efectuate de niste infractori anonimi asupra Loganurilor din Bucuresti...
              Attached Files

              Comment


              • Doamne deci ati fost incredibili ... bine ca nu am lasat masina acolo
                sigpic

                Comment


                • GMV-u' cre k a vazut hartia din oglinda knd a inceput sa falfaie in drum spre casa...

                  Comment


                  • hahaha , trebuie sa`i luat wooferu` lu gmv-u`

                    Comment


                    • Ce tare este a lui Cosmin !
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • da cgk a iesit cel mai tare . ce fata a avut cand a venit ?

                        Comment


                        • i`am facut prelungire de capota si nu ia placut...pai nu trebuie batut ?

                          Comment


                          • Merita capacu' ... Arata foarte bine, n-are el gusturi
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • @ cata trebuia sa ii faci bad boy look. poate este el mai conservator.

                              Comment


                              • ma asteptam ...mi-am dat seama ca mi-au facut ceva de cand am auzit ca FOF,MCD si Grasu sunt la kiss ne asteapta ... am gustat gluma ...

                                Grasule ..am dat forja pana acasa si au mai ramas cate un servetel pe fiecare roata ... toata lumea in intersectie se uita si ma atentiona

                                Off. FOF si MCD - "rusinica" ca nu ati fost la Marius ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google