PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • V-a venit acum inainte de strambatori ??
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • exact partea frumoasa e ca proprietarii masinilor inca nu stiu ca au masinile impachetate
      sigpic

      Comment


      • politia comunitara s-a autosesizat... cerand date despre "capul rautatilor... fata aia cu fordu verde..." si... "un baiat plinut.. inalt cu ochelari...vi... vip..." . acestea au fost furnizate cu succes .
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • bueyyyyyyyyyyyyyyy...mi-ati deranjat actipilduu ???? ))
          AM TRAS O PORTIE DE RAS PE CINSTE!!!!! GG !!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ce uameni...))))

            Comment


            • iar politia comunitara... avea poze cu "doamna cu fordu" )
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • la dracii nu va intrece nimeni ...

                e bine ca nu a vea nimeni tigara aprinsa pe langa amsina lui Joker

                Comment


                • ne bucuram nenea Jokeru ca ti`a placut surpriza si ca nu ai facut reclamatii...si sper din suflet sa nu fi aruncat hartiile pe jos
                  sigpic

                  Comment


                  • chiar asa cioban ma stiti?? le-am cules cu delicatete si le-am pus la cos, in timp ce un tip de la Politia Comunitara imi arata poze cu Roxana pe telefonul lui . ))

                    Mi-ati facut-o...
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Deci ce cap al rautatilor visati mai? itaaaaaaaaaaaaaaaaa! EU?????????!!!
                      Daca masinile au ramas acolo OSTENTATIV, ce era sa facem, spuneti si voi
                      Avea poze cu mine pe telefon nenea comunitaru'? Da-ma naibii de simpatica Pana si comunitarii au observat acest aspect

                      "Doamna cu Fordul" le transmite salutari
                      Jokere, intre noi fie vorba, ne-a parut rau ca nu aveai antena

                      Da' numai pe mine m-au pozat? Eu, mica, pricajita? Nu e corect!!! Cer reconstituirea faptelor
                      Last edited by roxana22; 13 November 2010, 12:38.
                      Event planner

                      Comment


                      • Frumos frumos speram ca nu v-ati suparat pe noi.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Originally posted by bezmeticu View Post
                          politia comunitara s-a autosesizat... cerand date despre "capul rautatilor... fata aia cu fordu verde..." si... "un baiat plinut.. inalt cu ochelari...vi... vip..." . acestea au fost furnizate cu succes .
                          si avand in vedere aceste lucruri, lu' domnisoara poa sa-i suga fordu si mie burta ..

                          Super tare, aia ne filmau, noi tot puneam hartie ))...

                          Sper ca v-a placut revenirea la originile acestui thread.. GVG-ul a fost doar o victima colaterala

                          Eu in schimb am mai hranit cativa caini pe la bloc
                          Attached Files
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • ati sters cumva si jantele ? ca lucesc tare )
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Vroiam contrariul , dar ne-a ajuns de seara trecuta cat am cautat prin gunoi
                              S-or fi lustruit cand a falfait hartia igienica de la vant
                              Aaaaaaaaaa, si am pus si servetele de bucataria, calitate 1 + ca am facut niste fundite gigea la oglinzi - a se nota, DAAAAAAAAAAAA?
                              Event planner

                              Comment


                              • hartia inginerica macar era in 3 straturi ?
                                heheee ...sunt pregatite pentru Craciun ;)) nice ... nici nu vreau sa stiu prima reactie a posesorilor ...
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google