Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posibil sa vin si eu, ma voi anunta in maxim 2saptamani!
    sigpic

    Comment


    • postez si aici : STAAAATI MAHH ACASAAA !!!!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • pe tine trebuie sa te legam de calorifer , ca nu te mai credem

        Comment


        • NU PROMIT NIMIC.sa vb si eu cu doamna mea si vedem...ne-am simtit bine la Brasov data trecuta...tot ce e posibil sa revenim.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • jokere.... ne vedem acolo
            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

            Comment


            • macar sa fie masina gata pana atunci...... parca m-as baga la o regionala mica
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • se va face sa nu stea nimeni acasa, toata lumea sa vina la brasov!
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • care plecati de vineri, care ar fi ora??? cred ca mut ziua pe vineri.
                  anu trecut cam care au fost tarifele, sa stim ce chiftele punem la pastrare
                  Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                  Comment


                  • pai anul trecut parca a fost 165 camera pe noapte cu mic dejun gustare gratare premii, organizare ai alte alea. Eu zic ca a fost bine si abia astept si anul asta ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • PNF-eleule , o sa se afle totul incet spre usor.
                      plecarea v`a fi sigur vineri seara , cand ies toti de la munca , dar asta stabilim inainte cu cateva zile(1 saptamana).
                      duminica seara cica vor fi si preturile oficiale , asteptam.

                      Comment


                      • atunci o sa ma mut si eu pe vineri ...daca plecam pe la 17-18:00.

                        multumesc de raspunsuri. bafta tuturor
                        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                        Comment


                        • Penefeu: mai ai putina rabdare si vom afla totul, iar cu plecarea stii cum se face; aici se va anunta toata lumea la ce ora se va pleca. Eu unul voi pleca pe la pranz impreuna cu SDP.
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Noi mergem mai devreme sa incalzim atmosfera sa testam gratarul si sa degustam bauturile
                            sigpic

                            Comment


                            • da, da.. asa ma gandeam si eu.. cam pe la cat?
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • Eu la 17 ies de la work ... cred ca o sa plecam imprastiati vineri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google