Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce a pus fanel e nimic.... sa le vedeti pe alea de vineri seara si sambata seara cine e pe primu loc..... BUCURESTIU EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

    Comment


    • Mai a plouat astazi la intoarcere?
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • nu a mai plouat doc
        Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

        Comment


        • Deci..

          Intr-un final am ajuns acasa, am despachetat, am facut oleaca de terapie acvatica, si ma culc in cateva minute ca tre sa-mi revin;

          Ca de obicei voi fi scurt si la obiect:

          Aspecte pozitive:

          - locul II la proba de indemanare si o gramada de scule excelente calitativ ca premiu..
          - atata carne fripta, si mai ales atat de buna, n-am mai mancat de mult
          - nu am baut niciodata in aceiasi seara vodka cu whisky cu burbon cu bere si cu vin din '98 (Traiasca FOF)
          - l-am batut pe bezme la biliard dar s-a revansat la table (martz)
          - am rodat uleiul si am strans filtrul din pedala pe serpentine (mersi CGK)
          - aer curat, muzica buna, distractie, buna dispozitie, BEUTURA!
          - gratarele bucurestene = Cele mai tari;
          - cantare generala marca LCB;
          - Bazar.. super idee..
          - Burnoutul lui CGK;
          - Tombola cu premii;
          - MULTE MULTE LOGANURI MODIFICATE FOARTE FRUMOS (de la folie la LSDoors)

          Aspecte negative:

          - un mic incident la concursul de indemanare;
          - mi-am luat un punk impreuna cu skandal.. nu-mi pare rau, a fost chiar fun..
          - gratarul de sambata seara insuficient si cu bon de ordine.. (a fost intr-adevar multa carne dar eu zic ca se putea servi in transe);
          - lipsa a macar unei singure manele la restaurant desi cererea a fost majoritara;
          - raguseala mare dupa cantare generala marca LCB ;
          - nepremierea burnoutului lui CGK

          Intr-un cuvant Brasovul a facut fata cu brio provocarii de a organiza intalnirea regionala, desi intotdeauna exista aspecte care pot fi imbunatatite pe viitor, multumim organizatorilor Sebi8ta si Stressu, multumim Brasov pentru primirea calda, premii, gratar, evenimentele deosebite, dar...

          Cine e pe primul loc, Cine e pe primul loc??? BUCUREEEEESTI BUCUREEEEESTI!!!!

          p.s. propunerea mea ar fi ca toate pozele sa fie introduse pe www.transfer.ro si uploadat pe forum doar linkul pentru a se evita supraaglomerarea threadului...
          Last edited by Vip3rutzu; 1 March 2010, 01:21. Reason: p.s
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • Salut eu abia m-am trezit si am intrat sa vad comenturile legat de intalnirea de la brasov, a fost cat de cat bn sper sa mai fie si altele dar o sa merg cu DKI de data asta.salz

            Salut eu abia m-am trezit si am intrat sa vad comenturile despre intalnirea de la BV,a fost bine inafara de mici chestii s-a vz k buc a fost foarte prezent la mai multe intalniri cu totii.LA MULTI ANI NEVESTELOR SI IUBITELOR TUTUROR din LOGAN CLUB BUCURESTI.sal
            Last edited by CODITZA; 1 March 2010, 15:49. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • coditza
              abia acuma i`ai facut user ma

              Comment


              • il facusem mai demult dar am uitat parola si acum l-am facut pe e-mail-ul lui nevastamea ))) sunt si eu in rand cu lumea

                Comment


                • daca se poate modifica titlul threadului in "plecare la cupa VSS ARAD 13-14 martie 2010

                  Comment


                  • Fof.. mai ai si tu rabdare un pic ca nici nu s-au trezit toti

                    Link-uri de Transfer.ro sau Youtube are cineva??
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • Intrebare stupida: Cine e CODITZA?
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Cateva filmulete

                        1. O parte a LCB

                        - Gratarul de dupa

                        - Si-o pocnitoare
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • ce urat coment la filmuletzu cu bom bom
                          Last edited by CataFOF; 2 March 2010, 01:39.

                          Comment


                          • Pac capacu, vati speriat cand ne-ati vazut fugind, a ? behehe ... aroganti CataFOF si Fu"L"guletz asta
                            sigpic

                            Comment


                            • pentru toata lumea care sunt in dubii cine sunt:LOGAN 1.6 16 V argintiu B-84-DKI

                              Comment


                              • da imi zice si mie careva pe unde sunt filmueletele cu filmarile de la brasov,ca ce a pus euro4yas sunt numai de la gratar,parcare si un film care dureaza 0,0356 secunde
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google