Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

    2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

    3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km

    Varianta 3 mi se pare cea mai rapida pt ca aveti toata autostrada la dispozitie cu toate ca este mai lung un pic ... Ramane alegerea voastra ...

    Mai am de mentionat ca la primele 2 variante, din Slobozia va puteti alege daca mergeti inspre Braila, apoi Tulcea sau Harsova, apoi Tulcea .
    Va urasc si va invidiez din tot sufletul meu :P ... Distractie la maxim, va spun de pe acum
    Last edited by Eu4yas; 8 April 2010, 12:28. Reason: Automerged Doublepost
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • invidios esti ma !
      cred ca varianta 3 este indicata pentru ca se merge in regim ambulantier pe autostrada si probabil este si drumul mai bun!

      Comment


      • harta ....
        Attached Files

        Comment


        • varianta 2 , prin urziceni , o prefer

          Comment


          • pana la Urziceni, e drum foarte bun, fara radare la ora aia.Si eu tot varianta 2 o prefer

            Comment


            • sunt pentru varianta 3 - eu unu prefer sa platesc 30 de lei(dus-intors in plus la benzina) si sa merg pe varianta cu autostrada 30 de km in plus decat sa alerg in localitati cu 50km/h,treceri de pietoni si toate cele + 15 mii de regrupari si d-alea hai sa o calcam ca aia s-au dus, sau spune-le la aia sa se miste mai repede ca nu e nici dracu .... daca tot mergem impreuna... . Asa macar aproximativ 2/3 din drum sunt pe autostrada si nu merg cu grija ca e radarul in fata ca se trezeste vreun idiot sa mearga cu bicicleta/scuter/carute intre localitati samd...
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • daca ramane varianta 2 atunci trebuie recalculat timpul si stabilit alt loc de intalnire...haideti sa finalizam si detaliile astea pentru ca mai asteptam si din alte orase si trebuie sa le dau locul de intalnire...

                deci ... :

                1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km

                1.
                2.fof , sorinpss
                3.pch , canto
                Last edited by skandal; 8 April 2010, 14:02.

                Comment


                • Acum de Paste era drumul plin de ele,,de loganuri mcv si alea comunale ,berlinele,,,chiar si intre comune.
                  Varianta 1 combinata cu varianta 2 este cea mai buna,adica Bucuresti-Drajna-Slobozia,harsova,Tulcea ,,,iar de la Drajna la Slobozia este soseaua beton(sa asfaltat recent) si te duci si acolo glont.
                  Dupa Gps pe acest traseu sunt 282 de km.
                  Last edited by Ivan Marian; 8 April 2010, 13:55.

                  Comment


                  • mai bine o luam fiecare pe unde vrea si ne vedem acolo....

                    Comment


                    • super fofule ... bine ca esti cu noi )))

                      sincer si eu prefer varianta 3 dar prefer sa va las pe voi .. ce o iesi asta e !

                      Comment


                      • O data ce am stabilit ca iesim pe A2 si ne intalnim la benzinarie la Catelu, asa vom face.

                        Fofule, nu-i frumos ce zici. Plecam cu totii si mergem pe ruta aleasa de majoritate.

                        La foamea de-o am, prefer sa merg pe drumul cel mai economic. In momentul asta, economic mi se pare pe autostrada pana la Slobozia.


                        Asa ca, hotarati-va din timp, sa stim ce facem.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Ska bro, te-as ruga sa te interesezi la baietii din Constanta cum este drumul din Cernavoda pana cand dati in DN2A spre Harsova. N-as vrea sa va rupeti masinile pe-acolo ...

                          Va urez mult mult succes
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Mie mi-e indiferent . Numai sa nu fie drum cu gropi si alte cele.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • 1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                              2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                              3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km

                              1. dsign
                              2. fof , sorinpss
                              3. pch , canto
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • cand a votat si al 5-lea loganar , ramane stabilit acel traseu...

                                1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                                2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                                3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km

                                1. dsign
                                2. fof , sorinpss
                                3. pch , canto

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google