Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu va recomand prima varianta. Locul de intalnire poate sa fie benzinaria MOL care este fix inainte de intrarea pe autostrada, drumul pana la Drajna este suficient de bun pentru un 120 - 140, de la Drajna la Slobozia este foarte bun, fara gropi.

    Atentie, in weekend in Colentina e crima si pedeapsa. Toata lumea vine in Niro si aglomeratia este teribila, motiv pentru care eu spre Slobozia o iau mereu pe A2.

    Ultima oara am fost Sambata pe 27 Martie. Bucuresti - Drajna - Slobozia - Iazu, consum mediu 6.1, carburant consumat 9.3L la dus.

    A si sunt radare nou pe autostrada :P
    Last edited by SilviuB; 8 April 2010, 19:03.

    Comment


    • nu ne uitam la 5 6 l de benzina una e sa mergi pe autostrada aproape 200 km din 300 si alta sa mergi pe E85 prin toate satele

      Comment


      • adica vreo 100-150 pe autostrada. tineti cont ca drumurile in constanta si tulcea sunt in general nu prea grozave..

        Comment


        • calmati`va , va faceti planuri degeaba , mereu sa zis ca mergem incet..si live zburdam cu toti de ne ieseau ficatii prin filtru de aer

          Comment


          • Adica 93 km de autostrada. Nu se merge pe autostrada decat pana la km 105.
            Cata, eu tocmai d-aia nu ma agit sa tin ritmul, o sa merg constant cu 110 km/h. Care se mai baga?

            Cand zic 110 km/h, ma refer doar la autostrada, dupa aia putem sa mergem cu 140-160 km/h.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Ma sucesc din nou

              1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

              2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

              3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km


              1. Mario Popa, vitriol, canto, dsign
              2. fof , sorinpss,
              3.
              __________________
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • si pe mine m-ai uitat, dsign....

                Comment


                • La 130 consum 10%...Ce este tanc?
                  Varianta cu Drajna este cea mai buna.
                  Dar nimeni nu a vorbit aici de adresa Star Service..Care este?Pe ce strada?

                  Comment


                  • 1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                    2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                    3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km


                    1. Mario Popa, vitriol, canto, dsign,matheo66c
                    2. fof , sorinpss,
                    3.



                    Atate planuri si discutii zici ca plecam pe marte))....prima varianta este una chiar decenta....ultima oara cand am fost pe acest traseu era destul de bun drumul...cine vrea sa alerge..sa alerge...nu avem cum sa-i tinem...dar sa ne amintim ca sunt destui nu chiar asa experimentati si propun sa ajungem la un consesn...eu nu sunt senna..si nici schumacher,mergem legal...daca stiti ce inseamna legal ))
                    Last edited by matheo66c; 8 April 2010, 19:24.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Hai ca ma sucesc si eu...

                      1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                      2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                      3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km


                      1. Mario Popa, vitriol, canto, dsign,razvanamza,matheo66c,sorin_pss
                      2. fof

                      Comment


                      • merg si eu pe varianta 1 propusa de voi

                        .
                        1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                        2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                        3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km


                        1. Mario Popa, vitriol, canto, dsign,razvanamza,matheo66c,sorin_pss,bobbyred
                        2. fof
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • sucitilor !!!! deci 8 sunt mai mult decat suficient sa ramana stabilita prima varianta !!!

                          1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                          sa faca cineva un desen , un calcul de traseu / timp si sa posteze . multumiri anticipate!

                          97 skandal 1.5 DCI Logan Bucuresti LoganClub
                          98 bezme NU NU Bucuresti LoganClub
                          99 matheo66c 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          100 Dsign 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          101 Dragman 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          102 Razvanamza 1.4 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          103 Canto 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          104 Vip3rutzu 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          105 Vitriol 1.4 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          106 cos_min_i 1,6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          107 bobbyred 1.5 DCI Logan Bucuresti LoganClub
                          108 pacanel 1,4 mpi Logan Bucuresti LoganClub
                          109 Mario Popa 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          110 free_fiber 1.5 DCI Logan Bucuresti LoganClub
                          111 Ady-bac 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          112 sorin_pss 1.4 MPI Logan Bucuresti LoganClub
                          153 catafof 1.6 MPI Logan Bucuresti LoganClub



                          17 masini , cine mai vrea sa mearga sunt locuri libere .... cei care pun locurile la dispozitie va rog sa scrieti aici ...
                          Last edited by skandal; 8 April 2010, 23:40.

                          Comment


                          • Originally posted by sorin_pss View Post
                            Hai ca ma sucesc si eu...

                            1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                            2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                            3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km


                            1. Mario Popa, vitriol, canto, dsign,razvanamza,matheo66c,sorin_pss
                            2. fof
                            atunci ma sucesc si eu



                            1. Bucuresti A2 - Drajna - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                            2. Bucuresti E85 - Urziceni - Slobozia - Harsova - Tulcea = 291 km

                            3. Bucuresti A2 - Cernavoda - Harsova - Tulcea = 332 km


                            1. Mario Popa, vitriol, canto, dsign,razvanamza,matheo66c,sorin_pss
                            2.
                            3. fof

                            Comment


                            • numai suciti !!!

                              Comment


                              • Da, si eu cred ca mai bine mergem pana la Slobozia pe A2, de la Slobozia la Braila si de la Braila la Tulcea. In total, vreo 320 km.
                                Deci propun varianta 4.
                                Glumesc...
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google