B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am ceva ramase de la vechea dacie , placute de frana noi , o janta canada , prostii etc .

    Comment


    • Am 2 amortizoare de fata si 2 de spate de Logan, nu foarte bune, dar pt cine vrea sa le intareasca sau altceva le dau cu 50 de ron pe toate

      Comment


      • Originally posted by 1310 View Post
        am 2 amortizoare de logan,de origine...pt fata, de care as vrea sa scap, pret 70 ron negociabil sau schimb cu diverse piese dacia 1310
        Salut, am niste piese de dacia 1310 ... dintre care si carburator cu galerie, sunt folosite maxim 2 luni pe un papuc 1.6!
        sigpic

        Comment


        • are cineva o lupa de pe scurta din farurile mega drive, cu tot cu sistemul de prindere al becului, sau un far "daramat" ca il desfac eu
          ps: neeaparat lupa de pe scurta ca e diferita de cea de pe lunga
          sigpic

          Comment


          • de vanzare 2 placute de memorie DDR 2 ,512 MB la 800 mhz, kingmax.placutele sunt noi

            Pune un pret

            pretul este 50 de lei/placuta
            Last edited by 911 YTM; 31 March 2011, 20:06. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • vand carlig remorca logan berlin cu kit instalatie electrica stare NOU pret 350ron,
              cumpar 4 jenti de tabla logan, sa fie in stare buna (sau schimb cu carlig de remorca)
              cristi 0765457666

              Comment


              • arcuri sport?are careva?
                http://i55.tinypic.com/2dbqtmh.jpg
                Ba' esti nebun!

                Comment


                • Vand Logan 1.4 MPI + GPL, an 2005, full-option din fabrica, serpisori tip 4-2-1 inveliti cu banda de azbest de la ThermoTec, traseu Stelco pe 50 fara catalizator + intermediara noua, toba sport Carub, remapare, jante aliaj + jante tabla, suspensie sport H&R + amortizoare fata Monroe, iluminare interioara Zexstar, spoiler frontal Logan MCV, difuzor spate pachet Dacia, consumabile schimbate la timp, masina are aproximativ 220.000 km., a facut taxi, ultimii 23.000 km. a vazut forja cu motorul cald mereu. Pret 4500 de euro sau schimb cu Logan 16v, detalii pe PM!
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • te-ai lovit in moalele capului,4500 euro cu atitea explicatii...
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • Vand Renault Megane 3 modificat optic + suspensie sport, 12.000E! Bonus o Dacia Logan CUP!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Hai hai ca azi e 1 aprilie!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • toti v-ati gasit sa le vindeti azi)

                          Comment


                          • Originally posted by aleXpeed View Post
                            Vand Logan 1.4 MPI + GPL, an 2005, full-option din fabrica, serpisori tip 4-2-1 inveliti cu banda de azbest de la ThermoTec, traseu Stelco pe 50 fara catalizator + intermediara noua, toba sport Carub, remapare, jante aliaj + jante tabla, suspensie sport H&R + amortizoare fata Monroe, iluminare interioara Zexstar, spoiler frontal Logan MCV, difuzor spate pachet Dacia, consumabile schimbate la timp, masina are aproximativ 220.000 km., a facut taxi, ultimii 23.000 km. a vazut forja cu motorul cald mereu. Pret 4500 de euro sau schimb cu Logan 16v, detalii pe PM!
                            eu vreau jantelee ...
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Eu iau doar gazul de la el pt a completa dotarile deja existente in acest anunt...http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1282

                              Comment


                              • Originally posted by 17PnF View Post
                                care doreste oglinzi de prestige electrice, culoare negru.
                                necesita revopsire. se vand cu tot cu oglinda.

                                150ron
                                valabile cine mai doreste
                                Attached Files
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google