B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @888MIL: in continuare cer un PRET pentru aspiratorul ala..
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • Cumpar carcasa telecomanda alarma... Nu neaparat sa fie noua,dar sa nu fie sparta sau foarte zgariata
      Attached Files

      Comment


      • Dragi tovarasi si pretini' loganari, avand in vedere faptul ca nu am catalizator, caut asa ceva sa am in visterie pentru o viitoare identificare RAR (schimb de proprietari in acte), desi stiu ca nu se uita decat la serii la identificare, dar ma rog, pentru linistea lui tata..

        Caut catalizator de Logan 1.4? Sariti cu preturi! Va multumeesc, sper sa aveti ca va stiu eu...
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Am eu panaramo vb pe mess

          Comment


          • Oooo, mersi frumos Sorinele, cum zici tu, vorbim pe mess detaliile, vad ca n-ai somn in timp ce eu cautam catalizatoare pe net)).
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • nu am somn ca eu caut carcasa la telecomanda de la alarma... am facuto praf asta seara)...

              Comment


              • Originally posted by sorin17 View Post
                nu am somn ca eu caut carcasa la telecomanda de la alarma... am facuto praf asta seara)...
                iti dau eu dar nu este noua
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • caut o dacia super nova sau solenta, astept oferte! daca au su ac e si mai bine!
                  sigpic

                  Comment


                  • monitoare la 20 de lei bucata, banii merg la casa de copii! dupa aceasta data le dau gratuit, dar ar fi fost un gest frumos sa mearga ceva acolo. laptopul acer bine dotat la 1777 ramane valabil!

                    Comment


                    • Salut! Iau eu un monitor... conditia e sa fie functional.
                      I don't ride low, I fly high...

                      Comment


                      • Originally posted by nicu_rcn View Post
                        caut o dacia super nova sau solenta, astept oferte! daca au su ac e si mai bine!
                        am gasit o masina, maine merg sa o vad
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SanduGolanu View Post
                          iti dau eu dar nu este noua
                          Ai PM .

                          Comment


                          • Originally posted by sorin17 View Post
                            Cumpar carcasa telecomanda alarma... Nu neaparat sa fie noua,dar sa nu fie sparta sau foarte zgariata
                            Sunt niste prostii telecomenzile astea , am distrus peste patru de cand am masina intr-o seara nu mai vroia sa se dezarmeze si am scos unitatea cu toul si asa a ramas .
                            MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                            Comment


                            • Originally posted by vadim_braia View Post
                              Sunt niste prostii telecomenzile astea , am distrus peste patru de cand am masina intr-o seara nu mai vroia sa se dezarmeze si am scos unitatea cu toul si asa a ramas .
                              Eu sunt multumit de ea...mi-au cazut cheile din buzunar si a calcat cineva cu carucioru de la real pe ele....

                              Comment


                              • Donez o grila fata :P ... Ocupa loc aiurea ... Numai buna pentru cine vrea sa inlature emblema fata ... Se poate ridica din vitan ( pe langa mr bricolage ).
                                Contact: PM.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google