B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am scris mai sus ca o sa ajunga la Matheo
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • Revin din nou, detin 4 amortizoare fata si spate de Logan cine le doreste pt scurtat intarit sau alte activitati casnice discutam un pret modic la ele, mentionez ca sunt curse si atat.

      Comment


      • Schimb 2 amortizoare spate scurtate 3 cm si intarite foarte putin cu 2 amortizoare spate stoc+85 ron.Au in jur de 2500 km de cand sunt scurtate.

        Comment


        • evali ma intereseaza pe mine

          Comment


          • sa marcat ti le pastrez...

            Comment


            • nu vrea nimeni capacele, le donez cuiva care ma ajuta sa montez actuatorul pentru portbagaj

              Comment


              • le vreau eu !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • evali_daniel: nu mai pot sa iau amortizoarele.

                  Comment


                  • dany ti le dau dar ma ajuti cu actuatorul?

                    Comment


                    • sunt modelul asta
                      Attached Files

                      Comment


                      • schimb bieleta antirasturnare din aluminiu care echipeaza modele van pick-up cu cele de plastic + 50 ron.

                        Comment


                        • caut urgent o rapciuga de telefon, indiferent de marca, grad de uzura, fara camera sau alte prostii. Sa mearga microfonul, sa tina bateria macar 2 zile si sa-l pot folosi pe cosmote. Astept oferte de pret
                          Multumesc

                          Comment


                          • am eu un 6230 e cam...subred)...ii lipseste doar gemuletu ala din plastic de pe fata daca il vrei ca nu am ce face cu el
                            si mai am un nokia 2610...e putin zgariat ecranu in rest e ok
                            Am ajuns aici asa subit sa transmit un mesaj dur/Ca io va pup pe obraz iar voi pupati-ma in c*r---Morfi.ExT

                            Comment


                            • te-ai ticnit fof?

                              Comment


                              • are cineva pe acasa de "aruncat" o mufa de la stopul stanga spate? la indrumarea lui Cosmin am dat cu WD40 si am curatat, ideea e ca nu mai e buna mufa aceea care intra in stop

                                respect
                                MILitianu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google