B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alessandro View Post
    vand capitonaj capota motor.

    -problema este ca nu am gasit anunturi similare nicaieri sa vad cat costa deci nu stiu cu ce pret sa vand.
    - daca aveti idee care este pretul va rog sa ma informati

    este montat pe masina mea si il dau cu tot cu braduti de prindere.
    m-ar interesa pe mine capitonajul, dar zi-mi un pret...

    Comment


    • Cumpar 1 senzor parcare...

      Vand/Schimb 2 amortizoare spate scurtate si putin intarite cu 2 amortizoare stoc...Au in jur de 2500km

      Comment


      • danny28 ai private message de la mine

        Comment


        • vand subwfer activ adus din germania e nou l-am folosit eu 2 saptamani, pret 280 ron,are undeva pe la 80-100w(sau schimb cu o preche de boxe)

          Comment


          • ce marca e subw?
            Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

            Comment


            • Caut si eu urgent o roata de rezerva pentru un opel corsa. Modelul este cel mic, nu cel de roata normala. Stie careva pe unde gasesc rapid, sau are cineva vre una pe acasa?

              Multumesc

              Update: cica ar fi urmatoarele specificatii tehnice: 6 Jx15 H2 ET39 Pcd 100
              Last edited by ToranagaSama; 18 April 2011, 16:13. Reason: Automerged Doublepost
              Super Oferte Accesorii Logan

              Comment


              • vand capitonaj /blana motor 50 lei

                Comment


                • Donez stergatoare de origine folosite 2 ani . Motivul Schimbarii cel din dreapta incepea sa topaie ( la plecare )
                  sigpic

                  Comment


                  • vinde/doneaza cineva un slincer pt toba? multumesc anticipat
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • salut razvan ``neo`` mai sincer nu pot sa zic ca e vreo marca pe el scrie xlopd eu am dat pe el 85 de euro si se aude super bine e extra suficient nici nu bubuie sa nu poti sa stai in masina nici nu e vreo chinezarie daia proasta! se aude acceptabil mie mi-a placut cum se auzeea daca esti interesat putem sa ne intilnim sa vezi cum se aude daca iti place ne intelegem! salut astept un raspuns

                      Comment


                      • doreste cineva upgrade la frane si suspensie de van ?

                        -dau etrieri placute si tamburi
                        - se mai poate da bieleta anticuplu ( aceea cu bucse intarite )
                        - bara de torsiune si arcuri ( sunt mai groase la van. am eu pe prestige si se simte suspensia mai dura )
                        - toate piesele se dau cu swap

                        Comment


                        • Cat ceri doar pe etrieri? Ca sa nu intreb degeaba, sunt versiunea mai mare de la dacia, da?
                          Multumesc.
                          I don't ride low, I fly high...

                          Comment


                          • Dragi Colegi, mi-a zis Curierul ca-si vinde jantele(Fostele jante ale lui Sandu). Sa-l sune daca le vrea careva... cere pe ele un set de jante de tabla pe 15" si 1200 de lei.
                            Multi imi spun ca sunt nebun...
                            Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

                            Comment


                            • da nr lu curieru rpd

                              Comment


                              • Originally posted by alessandro View Post
                                doreste cineva upgrade la frane si suspensie de van ?

                                -dau etrieri placute si tamburi
                                - se mai poate da bieleta anticuplu ( aceea cu bucse intarite )
                                - bara de torsiune si arcuri ( sunt mai groase la van. am eu pe prestige si se simte suspensia mai dura )
                                - toate piesele se dau cu swap
                                -tamburii pe bernina nu se potrivesc ..
                                -cat vrei pe bieleta si cati km are?

                                sigur sunt de van?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google