B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ cosmin nu merge sa schimb tamburii cu tot cu fuzeta ? mersi de info. habar nu aveam

    in principiu 150 pe etrieri cu swap. sa vad si masina in ce stare e

    Comment


    • Vand o sticla de Ballantines 700 ml

      Pret : 35 ron
      TELEFON : 0723 96 82 45
      Doar Bucuresti.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Cei care vor sa cumpere ulei de motor Elf Excellium NF 5w40 si au MPI, sa cumpere doar 3 litri, iar cei cu 1.6 16v sa cumpere doar 4 litri.
        0.3 sau 0.5 l, aveti de la mine.
        Oferta este valabil in limita stocului disponibil, adica 0.7 litri de ulei.
        Attached Files
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Vand jante borbet t , 9j latime, et15 echipate cu anvelope good year eagle f1 215/40/16 . variante cu jante tabla + anvelope si 1200 lei diferenta usor discutabil.
          se mai vind 4 arcuri h&r cu 2 spire taiate pe fata si o spira jumate pe spate ( pt logan VAN sau MCV ) 300 ron pret fix. 0766 756 785
          Last edited by alexalex1986; 20 April 2011, 13:58.

          Comment


          • Caut deflector bara fata PH 1 stanga ....
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • @felix.m, daca nu il gasesti pe aici, vezi ca se gaseste la magazin cu tot cu grila din fata lui... si eu le'am schimbat pe amandoua
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • Originally posted by alexalex1986 View Post
                Vand jante borbet t , 9j latime, et15 echipate cu anvelope good year eagle f1 215/40/16 . variante cu jante tabla + anvelope si 1200 lei diferenta usor discutabil.
                se mai vind 4 arcuri h&r cu 2 spire taiate pe fata si o spira jumate pe spate ( pt logan VAN sau MCV ) 300 ron pret fix. 0766 756 785
                Ti-am dat PM.

                Comment


                • Mai potrivit e sa-l suni, omul nu sta pe forum.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • mai vrea cineva capitonaj/blana motor ? 40 lei sau il arunc la gunoi ?

                    Comment


                    • Cu atitudinea asta n-o sa-l vinzi niciodata. Cum s-a deschis pagina asta si am citit ce ai scris tu, am avut impresia ca vrei sa ne vinzi gunoaie. Sau... daca tot vrei sa-l arunci, de ce mai ceri bani pe el?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Originally posted by alessandro View Post
                        mai vrea cineva capitonaj/blana motor ? 40 lei sau il arunc la gunoi ?
                        Cu atitudinea asta ... din partea mea poti sa-l arunci! Sau sa-l donezi!
                        sigpic

                        Comment


                        • pai nu am ce face cu el. nu am avut nici o atitudine. chiar vorbeam serios.
                          daca zic ca il dau gratis sar 1000.
                          am dat si eu niste bani pe el.
                          deci nu mai este de actualitate.

                          daca am ofensat pe cineva imi cer scuze.

                          Comment


                          • Il vreau eu dupa ce-l arunci la gunoi. Imi spui unde e tomberonu' si dupa el ma duc.

                            @felix.m: gasesti in Vitan cu miile.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • s a dat. serios. m a sunat un user si l a luat. nu esti sanatos

                              Comment


                              • s-au dat capacele, Macs sa le porti sanatos si sa nu mai ai surprize sa te trezesti fara ele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google