B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vinde/doneaza careva 2 difuzoare ? un pret de criza
    dak are careva , sa imi dea PM
    sigpic

    Comment


    • Vand nokia 2610 fata este zgariata dar se poate schimba imediat, am la el doua incarcatoare bateria tine destul telefonul este codat in reteaua orange 50 ron
      Can't touch this !

      Comment


      • Se vinde V-ul cromat de pe Logan berlina, pretul fiind de 2 sticle de Cola.

        Revine la vanzare, vreau sa scap de el!

        Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

        Comment


        • Vand 4 litri ulei motor Dacia Oil 10w40 pret 100 lei (130 la reprezentanta ) + filtru aer de origine 30 lei (50 in reprezentanta) . Ambele produse sunt de origine
          Attached Files
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • vand aparatori noroi 25 ron

            1.6 MPI 8Vsigpic

            Comment


            • gmv, aici e bazar totusi. eu cumpar aral cu filtru renault si-mi ramane si de o shaorma de banii aia
              ontopic: 1L daciaoil tot cu 25 de lei

              Comment


              • Preturile sunt luate de la Dacoserv (produsele au fost cumparate de acolo) de asta am si precizat reprezentanta si nu le-am facut eu ... uleiul si filtrul de aer sunt ale unui prieten iar el atat vrea pe ele . La ulei habar nu am cat ar trebui sa fie normal dar filtru de aer de origine nu cred ca gasesti la 30 de lei
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • caut si eu 2 oglinzi de MCV - VAN! In general ma intereseaza mecanismul sa fie bun, la mine alea s-au dus ... la ambele oglinzi(umblu cu bete infipte intre oglinda si plastic, ca sa vad ceva!
                  sigpic

                  Comment


                  • fuguletz, se potriveste mecanismul manual de la alea mici, de berlina!

                    Comment


                    • am eu una buna pe dreapta , aia pe stanga e cu bete , ti le dau daca vii sa le iei
                      my ride - still under construction

                      Comment


                      • Cine ma poate ajuta si pe mine cineva cu un modul de deschidere portbagaj sau sa imi spuneti de unde as putea cumpara unul.

                        Comment


                        • utilizatorul Cipisor,el te poate ajuta.
                          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Se vinde kit actuator nou cu toate accesoriile necesare!pret 15 lei!
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Dragos, ti'l iau eu cand ajung in Bucuresti, daca nu te grabesti sa'l dai. Dar nu'ti pot spune o data exacta cand ajung. Cum doresti tu...
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Este acela care se poate lega la UCH pentru a fii actionat din telecomanda ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google