B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmv86 mersi pentru embleme.
    B 51 PWW - Loganist.

    Comment


    • Vand 4 boxe originale logan, sunt scoase dupa un mcv, setul contine 4 boxe, suporti de usa si grilaju de protectie.Pret 150 lei negociabil, maine atasez si pozele

      Comment


      • nenea, aci e bazar, nu reprezentanta Dacia cu 120-130 iei boxe sony sau blupunkt sh. alea de dacia se dau moca sau pe aproape!

        Comment


        • Multe multumiri de la mici aeromodelisti pt monitor,salve razvan.
          Te asteptam sa ne vizitezi.

          Comment


          • multumesc si eu. pana la urma a fost bine ca l-am pastrat. daca mai fac rost mai vreti?

            Comment


            • Nimeni nu are de vanzare un far stanga de facelift?

              Comment


              • Am eu un far de F2, dar nu mai stiu de pe ce parte este. Are o clema rupta.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Iti dai seama ca nu pot pune de pe oricare parte...

                  Comment


                  • pagina incarcata

                    domnilor de ce nu folositi PM ul pentru intelegeri de genul?
                    MILitianu

                    Comment


                    • vand 4 anvelope 225/50/16 (100lei toate 4, pentru distractii)

                      vand 4 anvelope 195/65/15 M+S (300lei toate 4)

                      Nu mai stiu modelele de anvelope, daca e cineva interesat dati PM si raspund! Dupa ce ma duc sa verific...

                      Offtopic:

                      bogdan.i: Asteapta sa ajunga acasa si-ti va zice ce far e ... pentru ce parte e ...

                      888MIL: Esti fix offtopic!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pe cine faci tu domn? )

                        Offtopic in spirit de gluma.

                        Comment


                        • vand schimb sony ericsson k800i. arata de nota 9 merge de 10

                          200 lei sau schimb

                          Comment


                          • o janta de logan +cauciuc (nu conteaza starea) are cineva? Imi trebuie pt rezerva, sau eventual doar janta.
                            O bara de mcv ph1? Apropo, am auzit ca sunt in vitan pe la 1 mil bari de mcv (neoriginale). Sunt ok astea neoriginale sau sunt probleme la lufturi? Sa ma feresc de ele si sa caut una sh originala? Poate imi dati un pm sa nu facem offtopic
                            Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                            Comment


                            • imi incerc norocul

                              cumpar rola intinzatoare curea accesorii 1.6 16v aer+servo

                              se gaseste de cumparat numai cu tot ansamblul intinzator. am nevoie doar de rola

                              Comment


                              • sunt interesat sa achizitionez un mp3 player de pe logan black line sau duster modelul cu fata nedetasabila ca cel din imaginea atasata
                                deasemeni sunt interesat sa fac schimb de bara fata logan faza 1 cu bara fata de MCV
                                ma intereseaza o pleoapa de luneta de origine si un difuzor de aer pentru bara spate de origine la preturi bune daca aveti oferte le astept pe PM
                                Attached Files
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google