B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jokere esti rezolvat... ;) intamplator parca e si la aceeasi culoare ca a ta (nu mai tin minte)... singura problema este ca o am la 30 de km de bucuresti. Bara are o mica zgarietura. si bine-inteles ca o sa te coste o avere...
    sigpic

    Comment


    • am nevoie pt 10 zile de 300 ron,las ca gaj un telefon nokia N95 8GB(nu e chinazarie,e tel meu pers.care merge ireprosabil),pt cine ma poate ajuta astept pm sau tel 0727900074 Nicu
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Ms Sinx Am 2 optiuni Te tin la curent daca atentez la bara ta ! ! ms ! SUBIECT INCHIS !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • @Sinx: cand ne intalnim sa-ti dau alea?? In seara asta eu sunt la Kiss......
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • Mario vin azi la polivalenta... daca ajungi si imi poti aduce ornamentele ti-as fi recunoscator. Cezar sper sa nu uit sa iti aduc si eu grilele respective... chiar daca nu esti prezent o sa le las cuiva care trece mai des decat mine pe la intalniri.
            sigpic

            Comment


            • dau si eu nokia N95 8GB cu 650 ron negociabil,cablu date,casti,incarcator,cd,cutia care e impacabila si o husa pt telefon din catifea culoarea gri,telefonul nu e chinezarie,e de la mama lui(made in finland),din cauza crizei financiare al dau,nu ca vreau sa scap de el din alte incoveniente,imi va pare rau de telefon ca e bun calitativ,exteriorul telefonului nu e nou ca are 1 an si ceva luni(sub 5),iar 5 % sar si eu la cap pt copilasi
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • cine imi doneaza sau imi vinde mai ieftin un cablu de date compatibil nokia 2700 classic?? sa pot sa urc si eu poze pe forum

                Comment


                • daca ai aparat foto, s-ar putea sa se potriveasca ala si la telefon(asa am rezolvat eu pt nokia 6300)

                  Comment


                  • din pacate nu am aparat foto

                    Comment


                    • incearca cu un dispozitiv usb bluetooth e pana in 20-25 de lei ( depinde de magazin )

                      Comment


                      • ok, o sa caut la magazile de profil

                        Comment


                        • Donez oglinda bmw e36 stanga.are un mic defect.un colt mat. si oglinzi de espero, un far stanga solenza.ce e bun de el sticla si aia din interior de propaga lumina.dati si voi o cola si le aveti

                          Comment


                          • Vand arcuri eibach cu cate 2 spiere taiate fata spate, nu are nici un fel de problema dar vreau sa imi iau H/R si sa le tai) pret 350 ron
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • "si ca sa fiu mai aproape de strazi si cartier o sa cobor cativa centimetri lejer"...hai cu HR-urile MCD-ule...scz de off
                              Last edited by matheo66c; 15 December 2009, 20:26.
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • vand capace roti ph1 cu 80 ron ca la piata
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google