B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uff..da de PC
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Iti recomand sa iei unu direct de la sursa: http://www.pcgarage.ro/dvd-writere/l...50-bulk-black/ e mult mai sigur decat un SH.
      Super Oferte Accesorii Logan

      Comment


      • 4 anvelope Montana M801 185/65/R15 ---> 100Lei

        Comment


        • Dany_DNY-poza
          enderro-NU este gresit pretul si nu e acelas produs cu cel pus din linc-ul tau (daca nu cunosti nu posta aiurea)
          Attached Files
          ABS+ 1.6

          Comment


          • fane, iti dau eu un dvd-rw s-h. face 40 de lei. dupa cum banuiesti, nu iti pot acorda garantie, produsele fiind folosite. imi dai un telefon la 0723151563 si ma apuc sa-ti caut unul prin calculatoarele defecte din firma. daca crezi ca te iese mai ieftin, aduci si tu 2 baxuri de pepsi cu lamaie

            CD-RW-ere la 20 de lei, orice culoare si model. carcase 20 de lei, majoritatea albe. se accepta si un bax de suc la schimb (frutti fresh sau pepsi)

            Comment


            • ia-l fane asa sh dvd-ul..daca nu functioneaza 2-3 ani mergem peste el

              Comment


              • mcnalex, intradevar, greseala mea. Cu scuzele de rigoare.....!

                Comment


                • Vand Nokia C3 albastru, 96h vorbite, telefonul arata bine este in garantie am totul la el. Pentru detalii mesaj privat :P

                  Comment


                  • esti obligat sa afisezi pretul
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • CUMPAR oglinda stanga ph1 manuala nu conteaza starea poate sa fie si fara sticla

                      Comment


                      • samsung pixon12 la pret de criza... 400ron pana vineri dupa amiaza
                        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                        Comment


                        • fane am eu un dvd-wr care trebuie sa ii dai un pumn ca sa se deschida .. daca vrei 10 lei

                          Comment


                          • @ PNF - in ce stare se prezinta telefonul?

                            Comment


                            • Vand Sony-Ericsson K850i in stare IMPECABILA ca aspect si functionare! Pret 350lei!
                              sigpic

                              Comment


                              • vand carcase pc, cd-writere - pret un bax de pepsi 2.5. dvd-writer 40 de lei sau 2 baxuri. componente pc din "dezmembrari" preturi modice.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google