B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Spirea Robert View Post
    Vand Motorola EX115 dual sim,am la el tot,prezinta urme de uzura de la buzunar dar foarte mici pret 200 ron
    poza ceva ? as fi interesat

    Comment


    • Originally posted by _Cox_ View Post
      Am eu un geam pentru plafoniera, dar modelul cu un singur buton
      cu cat dai geamul cu o singura gaura, am eu nevoie, pentru ca am aceeasi problema la plafoniera de pe spate
      astept pm!
      sigpic

      Comment


      • Vand sonyericsson K850i in stare perfecta de functionare, cat si estetica. pret 350lei. Pun o poza informativa.

        Daca intereseaza pe cineva am si un dualsim de vanzare, cu TV etc dar nu functioneaza intotdeauna touchscreen-ul din cauza unei crapaturi a acestuia. Pret 150lei.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by _Cox_ View Post
          Am eu un geam pentru plafoniera, dar modelul cu un singur buton
          Am nevoie de un geam pentru varianta cu 2 butoane. Mi-am luat aseara o plafoniera cu 3 becuri si 3 butoane, 50 de lei. Tzeapa sau nu?

          Comment


          • pai ai cam luat teapa, daca cautai mai bine gaseai mai ieftin
            on topic: are cineva sticla cu o singura gaura, cu piciorusele bune
            sigpic

            Comment


            • telefoanele s au vandut!! multumesc !!!
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
              Simply Stance

              Comment


              • Vand o bara fata ph1 berlina.Bara este vopsita in albastru mineral,insa e vopsita prost si la primul jet se duce vopseaua.Este decupata pentru proiectoare.Pret 50 de lei cu conditia sa vina sa o ridice de la domiciliul meu.
                sigpic

                Comment


                • Anvelope 175/70/13 de iarna, caut... daca are cineva, p.m. to me!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • - vand 2 gume toyo proxes 195/45/16 dot 2308 sau schimb cu ceva pe 205/55/16 !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • am un amic care a dezmembrat o supernova , cine are nevoie de anumite parti oglinzi,stopuri,faruri,aripa,usa,cauciucuri,etc) poate sa sune sa vb direct cu el sa intrebe ce are si ce nu . nr tel :0766.649.083 Gaby !!
                      Attached Files
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                      Simply Stance

                      Comment


                      • Cine ma poate imprumuta si pe mine cu o dubla priza pentru bricheta?. Voi pleca in concediu si trebuie sa pun 2 aparate la bricheta. Mersi frumos.
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • te ajut eu mario. dar nu stiu daca trec diseara la fulger..
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Mersi omule. Imi spui o zi cand apari pe la fulger si vin si eu. Mersi frumos inca o data.

                            Caut un volan original de SuperNova. Cine ma poate ajuta PM sau ma poate telefona cine are numarul meu.
                            Last edited by Mario Popa; 4 September 2011, 12:49. Reason: Automerged Doublepost
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • am si eu una mario....cu 2 iesiri

                              PS : am 2 cartele sim noi cu numar de la Cosmote. cine le vrea il astept cu o sticla de cola
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by grecu_28golan View Post
                                am un amic care a dezmembrat o supernova , cine are nevoie de anumite parti oglinzi,stopuri,faruri,aripa,usa,cauciucuri,etc) poate sa sune sa vb direct cu el sa intrebe ce are si ce nu . nr tel :0766.649.083 Gaby !!
                                vreau eu "furtunul" de la admisie, cel care aduce aer de langa far, cu tot cu prinderea de langa far. multumesc anticipat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google