B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am eu geo. E bine daca til dau sambata?

    Comment


    • saru`mana e perfect

      Comment


      • atunci sambata e al tau

        Comment


        • multumesc frumos, raman dator cu seminte si cola

          Comment


          • cumpar faruri sh de logan ph1 ma intereseaza sa fie dupa aceiasi masina

            nimic nici un far..............
            Last edited by kata dog; 12 February 2010, 18:03. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • schimb un set becuri H4 philips X-Treme Power cu philips blue vision H1 sau osram NightBreaker H1, cu proba.

              Comment


              • Originally posted by geo_ultras View Post
                cine imi doneaza si mie un adaptor de card microsSD sa pot sa urc si eu poze pe forum?? aveti mila si de mine...
                iti dau eu un adaptor de card ... iti dau pm cu nr. tel de contact.

                Comment


                • Cred ca a facut rost. In cazul in care a gasit si nu il mai doreste mi-ar folosi mie.

                  Comment


                  • Vand automodel RC Nissan silvia sasiu tt-01. Imbunatatiri aduse masini: amortizoare pe ulei, cardan metalic, motor team orion, variator schimbat, racitor motor, set roti pentru strada, set roti pentru drift, tractiune 4 x 4, lumini faruri si stopuri....Setul contine masina, telecomanda, acumulatorul, incarcatorul, plus 2 motoare in stare de functionare ....pret neg. 850 ron
                    nokia n95 300 ron stare acceptabila nu e facatura.....
                    vand sistem 5.1 logitech z5500 pret 8 mil stare foarte buna
                    vand jante albe "vezi my ride, Logan 1.4 stock" 205/45/16 cu tot cu gume marangoni zeta linea pret 8 mil cu totu


                    Contact: dan_teican sau 0767601142.......

                    Vand toate astea pentru ca am nevoie de bani ca sa imi fac masina....nu ca sunt stricate sau ca nu mai am nevoie de ele
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • un mp3 player blaupunkt , ala care il pune dacia stock pe logan nu are nimeni?
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • carenaje plastic fata ?? cineva ?
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • multumesc swl pentru intentie, dar mia donat mutulika unul. il poti dona lui marian88

                          Comment


                          • Originally posted by geo_ultras View Post
                            multumesc swl pentru intentie, dar mia donat mutulika unul. il poti dona lui marian88
                            i-am dat pm lui marian88, astept sa ma sune.
                            p.s. sta in masina de 3 zile ;) .

                            Comment


                            • donez o cartela cosmote cu numar (nu stiu ce nr are) si nici daca mai poate fi activata, dar o donez

                              Comment


                              • schimb oglinzi ph1, manuale vopsite gri perla cu unele la fel..ph1 dar negre...
                                carcasa prezinta mici zgarieturi...
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google