B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are cineva centura de mijloc cu tot cu catarama? Ma intereseaza modelul vechi, in 2 puncte, am nevoie de 2 bucati
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Nu are bre nimeni ,am cautat si eu ..asa ca am fost in targ la vitan si am vorbit cu niste baieti si mi-au adus ....eu le-am dat 10 lei pe 3 prinderi de cenura ..poate ii stii sunt mai colorati si au numai piese sparte de logan
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • Are cineva cromul pentru bara fata de MCV? Nu ma intereseaza daca e vopsit, colantat, zgariat etc. Ma intereseaza sa fie intreg. 0724 934 666

        Comment


        • Buna seara. Ma poate ajuta cineva cu un modulator fm si nu are ce face cu el ? M-i s-a urat sa tot schimb track-urile la fiecare saptamana

          Comment


          • gasesti in kaufland la tine acolo cu vreo 20 de lei
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Masca de bord fara AC, poate fi zgariata, dar sa aibe picioarele intregi, are cineva? Dau Cola si / sau bere
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • are cineva faruri stg+dr cu sticla sparta,topita,zgariata...oglinda sparta.etc

                imi trebuie pentru teste,suporti de prindere imi trebuiesc intregi

                astept PM

                OFER o cola;bere sau o sticla de vin bun 0.75l......sau ne inteleg in limita bunului simt
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • dsign, una "sparta", dar cu picioare intregi te flauseaza?

                  Comment


                  • - anvelopa all seasons Debica 30 lei
                    - set inele aeratoare originale 15 lei
                    - oglinda interioara originala (argint deteriorat) 5 lei
                    - mouse optic Microsoft foarte bun pentru gaming 20 lei (nou e 150 lei)
                    - aspirator auto Rowenta cu autonomie proprie (folosit de 3-4 ori)-50 lei (nou e 115 lei) - se vinde pentru ca l-am primit cadou dar am abonament la spalatorie, pentru cine e interesat am si certificatul de garantie inca valabil.

                    0724934666
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by B-87-GBY View Post
                      de origine?nu cred ,pretul lor scade la 35 ron.
                      Ai dat secerele?
                      www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                      Comment


                      • S-au donat modulele , nu mai sunt valabile . Multumesc pentru gazduire

                        Comment


                        • Originally posted by Bgdn213NFS View Post
                          - aspirator auto Rowenta cu autonomie proprie (folosit de 3-4 ori)-50 lei (nou e 115 lei)
                          Salut. Aspiratorul merge si la bricheta ?

                          Comment


                          • Originally posted by alessandro View Post
                            Salut. Aspiratorul merge si la bricheta ?
                            Aspiratorul merge incarcat numai la priza, are incarcatorul detasabil.

                            Comment


                            • iar se muta bursa aici?

                              Reamintim ca thread-ul se numeste B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti!

                              Cei care au ceva de vanzare doar pentru Colegii loganisti Bucuresteni sau au ceva de donat, pot posta aici.
                              REGULAMENT:
                              1. Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaparat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
                              2. Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
                              3. Este permis trocul /schimbul
                              4. Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
                              5. Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu pot fi postate la bazar.
                              6. Obligatoriu Poza/e cu produsul , in cazul vanzarii.

                              Regulamentul de mai sus este unu intern sectiunii si se afla in PRIMUL POST al thread-ului!

                              deja numai pe pagina asta sunt cam 4 de sters...

                              Valeriu Mavro - poze la masina? pret la geaca?

                              gabitzu_boss - preturi? poze reale?

                              Andrei.TMT - poze?


                              cei trei.. anunturi sterse ... incercati sectiunea anunturi ...
                              Last edited by skandal; 11 January 2013, 10:10.

                              Comment


                              • Am urmatoarele anv si jante de dat

                                4 jante et 49 r 15 de logan origine - 350 lei
                                2 anvelope iarna continental 185 65 r 15 200 lei
                                4 anvelope vara bridestone de logan 250 lei
                                4 capace de roti de origine 50 lei
                                sau 4anvelope de vara bridstone + 4jante tabla origine + 4 capace origine -450lei
                                PRETURILE SUNT NEGOCIABILE !!!!
                                CONTACT : 0767396370
                                Attached Files
                                Last edited by b-29-dzv; 13 January 2013, 12:48.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google