B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar mp3 original blaupunkt de logan. daca are cineva sa imi dea pm

    Comment


    • Anuntul este pentru un prieten.
      Se vinde VW Passat. Motorizare 1.9 Tdi,110 CP, An 2001, Km 234000,ITP pana in 2012. Dotari: ABS, Geamuri electrice, Full servo, oglinzi electrice si incalzite, aer conditionat manual, casetofon cu 4 boxe si magazie cu 6 cd-uri. Masina a fost adusa din Germania in 2008. Mentionez ca recent sau schimbat la ea capetele de bara, discurile de frana fata si placutele de frana fata , spate. Pret. 7500 E. Pentru mai multe detalii rog sunati la 0745011466 sau 0767310632. Ionut

      Comment


      • Vand sigla logan fata-Neg.
        Donez acel calandru pt cine vrea sa isi prelungeasca grila gen KYS.-O Cola.
        Attached Files

        Comment


        • daca e de mcv o vreau eu. platesc transport si ce mai este nevoie. sunt din craiova. multumesc

          Comment


          • Originally posted by ynp_46 View Post
            Vand sigla logan fata-Neg.
            Donez acel calandru pt cine vrea sa isi prelungeasca grila gen KYS.-O Cola.
            cat vrei pe sigla???? ...a mea s-a shutit
            TAXI M2O

            Comment


            • fai tu un pret, cum facem cu transportul?

              Comment


              • Vand masinuta RC tamiya tt-01 drift Nissan silvia cu multiple imbunatatiri..cei care ma cunosc, cunosc masina....pret 830 neg. relatii la 0767601142 sau PM
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Originally posted by marx View Post
                  donez 2 ace indicatoare de bord rosii. de prestige. sunt noi.
                  Mai ai cele 2 ace?
                  Am primit de la cineva un tablou de bord, dar fara ace...
                  Daca le mai ai, eu joia viitoare (in 22) voi fi in bucuresti...

                  Sau... nu are nimeni de donat 2 ace indicatoare de bord?

                  Multumesc
                  Last edited by critix; 14 April 2010, 21:15.

                  Comment


                  • la donatii nu se cere, se doneaza ! ...da-mi un pm mie si vb de ace !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • 2 ace albe de donat. imi dai un beep si ne vedem. daca nu esti din Buc, cam greu....

                      Comment


                      • Vand arcuri eibach 2 spire fata spata taiate..le dau ca vreau sa imi cobor masina mai jos...nu de alta pret 350 ron..ofer om de montaj eftin..
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • acele rosii sunt la mine

                          MCD, mai low decat LOW??? cat coboara garda?
                          Last edited by razvanamza; 14 April 2010, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Ai pm...pastreazami-le si iti dau si o bere cand le iau..
                            sunt mai mult decat interesat !!

                            arcurile
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • un pepsi la 2.5 ma incanta mult mai tare. acuma se va lua permisul pe 5 ani! ( a dat la TV, e un proiect). sper sa se aprobe!!!

                              Comment


                              • pai o sa iau HnR le tai...imi fac amortizoare..si sper sa fiu foarte LOW
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google