B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by marx View Post
    vand doua boxe de fabrica blaupunkt de logan prestige. sau dau la schimb cu o nuca misto pentru schimbator.
    iti dau eu nuca de schimbator care nu ai vazut pana acum inainte sa o ti-o dau ti-o curatz
    Attached Files
    Last edited by ynp_46; 20 April 2010, 21:01.

    Comment


    • cezar, nu mai am capacele de 15". jelly, capacele sunt ok, dar nu "imaculate". daca nu mai doresti, nici o problema...

      Comment


      • marx sunt diferite boxele stock de prestige fata de cele de ambition?
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Sunt aceleasi ...

          Comment


          • nu prea imi place capul ala de mort sincer

            Comment


            • @vyp75: Volanul este din piele ?
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • nu mai exista volane din piele de la ph1 incoace. este o piele sintetica. la ph1 era piele de animal. de vaca mi se pare

                Comment


                • Ma rog din vinilin din ala ce o fi.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Salut.
                    Adaug si eu la vanzare :Oferta
                    -4 seturi aeratoare argintii(50 lei/set)
                    ps:daca vreti intrati in link-ul din semnatura
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • Dupa cum stiti cativa, am de gand sa testez ce stie Dacia Oil in motorul de Logan, tata l-a laudat, pana sa bag eu Castrol, tata a bagat Dacia Oil din 15 in 15.000. Ma rog, eu am 3 litri, tata mi-a spus ca as fi la limita si ca ar intra normal 3.2-3.3 litri. Deci: accept un bidon de Dacia Oil pentru cine nu il foloseste, eventual pe un pret simbolic, daca nu imi caut la magazin.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • volanul e cel normal de pe varianta laureate fara piele, poza la linkul de mai jos.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • cumpara cineva 2 boxe stock ? 20 ron

                          Comment


                          • Are cineva un amortizor de fata logan si nu l-a aruncat sa fie stricat,curs ..vreau sa experimentez cu el ...
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • alexpeed, daca ai grij sa nu "scurgi" complet motorul, vei fi foarte ok si cu 3L. eu pun aral doar cate 3 L si e ok.

                              Comment


                              • Asta mi-a spus si tata, cu 3 litri cica ajung in nivelul mediu al jojei, vom vedea, o sa-l pun pe-asta si daca nu fac rost de ulei pana atunci si vad nivelul sub minim ma voi duce sa mai cumpar ca vad ca nu are nimeni.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google