B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ skandal la faza 2 merge ? aduci si tu un set pt mine sa vdm daca merge ? si daca e ok il iau.

    Comment


    • are cineva doapele de la siglele din spate ?
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Originally posted by skandal View Post
        plasticel pentru faruri ... http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=246

        16 lei setul
        Sa mor daca inteleg la ce folosesc).
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • vand grup pinioane treapta a 5 a benzinar. se potrivesc si pe jh3 si pe jr5. rulate 20.000 km. 80 ron

          Comment


          • Ofer spre schimb capac de logan ph1 model 2006 cred, cu eleron( cel din poza )
            cu un capac normal.masina trebuie vanduta si astia de la tiriac auto o vor cat mai stock.capacu trebuie sa fie fara buton de deschidere.cel care e interesat da si el o bere.
            Attached Files
            Fara Semnatura.

            Comment


            • scuze de offtopic:
              Carmeloa, tu dai la schimb haionul nu ?? Da de ce tocmai la tiriac o dai si nu ai incercat la bazar sa o vinzi ... salut si bafta!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by fuguletz View Post
                scuze de offtopic:
                Carmeloa, tu dai la schimb haionul nu ?? Da de ce tocmai la tiriac o dai si nu ai incercat la bazar sa o vinzi ... salut si bafta!
                Da , haionul.Nu e masina mea.E a lui varumeu, a vandut-o la o gagica si"femeie la volan si in spate ditai eleronu de tineri tuningari".A zis ca nu vrea nici un ban pe el ca dupa ce ca nu gaseste sa-l dea , sa mai ceara si bani ,nici dracu nu il cumpara.Se oferise unu , si am zis pret 60Ron si ala cand a auzit , parca zisesem 10mil, si a refuzat.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • Are culoarea mea, iar eleronu e dragut.. numai ca al meu are dungi
                  si trebuie sa facem schimb de incuietori..

                  ok.. il iau eu..
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • ti-am luat-o inainte:P

                    Comment


                    • Vad ca moca iei, dar de donat nu prea....
                      Daca pui vreun eleron la vanzare asemanator cu ce ti-a fost donat, vei fi banat.

                      Comment


                      • a zis cineva moca!?iar vorbesti aiurea

                        Originally posted by Vip3rutzu View Post
                        Are culoarea mea, iar eleronu e dragut.. numai ca al meu are dungi
                        si trebuie sa facem schimb de incuietori..

                        ok.. il iau eu..
                        eu nu il mai iau.al 2-lea esti tu
                        Last edited by ynp_46; 15 June 2010, 14:57. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Imi pare rau sa va anunt , dar nu este masina mea, varumeu mi-a zis sa postez aici ca poate e cineva interesat, dar se pare ca a gasit pe cineva cu care sa schimbe,+50ROn , azi.Daca stiam nu mai puneam anuntul.S-a dat.Sper sa nu primesc ban, dar am zis ca nu e masina mea sii....
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • vrea cineva cauciucuri toyo si lassa second ? 50 ron bucata. sunt rulate in germania si au carne multa pe ele ?

                            dimensiunile pt cauciuce sunt 195/55/15 rulate doar 5 6 sute de km in romania. de la granita pana aici.
                            Last edited by alessandro; 18 June 2010, 09:21. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • eu as vrea..sa vad daca pot face rost de bani...
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Alte dimensiuni nu poti aduce?
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google