B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am de vanzare una bucata oglinda manuala mcv pe dreapta fara geam , functionala si una pe stanga defecta ; dupa ce a fost rabatata geamul sta la maxim in jos si nu stiu daca se mai poate repara ; pret 50 de lei ambele iar banii vor fi donati pt casa de copii
    my ride - still under construction

    Comment


    • telefoanele au fost vandute. primul venit primul servit

      Comment


      • vinde/doneaza cineva o grila de la bara ? poate fii si fara sigla dacia
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • grila nu se separa de bara, daca vrei asa ceva, cauta in gunoi la service... gasesti acolo cate vrei, gratis.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Salutare stiu ca nu sunt din bucuresti dar ma intrebam daca are cineva un stop spate partea stanga din acela cu semnalizare de vanzare de donat.... mi-as sarit o piatra in el si am o gaura va multumesc!

            Comment


            • trusa scule 94 piese. este no name dar este de calitate. tubulare si cricheti foarte bine facuti si rezistenti. va convingeti cand o vedeti

              este noua am folosit eu doar tubulara de 19

              190 LEI
              Attached Files

              Comment


              • chrome vanadium , belea , pacat ca am alte cheltuieli , ca mi`ar fi utila.
                spor la vanzare marxule

                Comment


                • Originally posted by Narcisuc20 View Post
                  Salutare stiu ca nu sunt din bucuresti dar ma intrebam daca are cineva un stop spate partea stanga din acela cu semnalizare de vanzare de donat.... mi-as sarit o piatra in el si am o gaura va multumesc!
                  Scuze de off. Toate "sticlele" triplelor de logan au semnalizare.

                  Comment


                  • nu are nevoie nimeni de oglinda ? pretul este usor negociabil ...

                    Originally posted by preda_arycy View Post
                    am de vanzare una bucata oglinda manuala mcv pe dreapta fara geam , functionala si una pe stanga defecta ; dupa ce a fost rabatata geamul sta la maxim in jos si nu stiu daca se mai poate repara ; pret 50 de lei ambele iar banii vor fi donati pt casa de copii
                    my ride - still under construction

                    Comment


                    • are cineva de donat un casetofon ?? sa se auda macar radio, inebunesc in VAN
                      sigpic

                      Comment


                      • am o instalatie electrica de pe un dci din ea lipseste mufa de la servo directie pret 150 lei... pentru cei interesati o puteti vedea in titan...
                        http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=18685

                        Comment


                        • aeratoare logan? pot fi si negre.

                          Comment


                          • Cine ama poate ajuta si pe mine cu 2 stergatoare de parbriz ...ale mele s-au facut varza dupa 3 luni
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • o sa ma uit daca le mai am pe ale mele, alea originale

                              Comment


                              • 50 lei bara fata logan berlina, trebuie revopsita..
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google