B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine ma poate ajuta cu siguranta de prindere de la butonul de portbagaj si tija de comanda? Cei care v-ati facut CLEAN la portbagaj si aveti modelul cu buton?
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • cumpar contact ridicat geam usa fata cu impuls,nu conteaza pretul dar nici exagerat sa nu fie.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • ma inscriu si eu la buton cu impuls. astept oferte pe pm.

        Comment


        • in targ la vitan ! 60-70 lei ;)
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Originally posted by Vip3rutzu View Post
            50 lei bara fata logan berlina, trebuie revopsita..
            Daca mai ai bara o vreau eu ... vorbim oricum pe net sa vedem ce si cum! salut!
            sigpic

            Comment


            • Da fuguletz.. o am.. e in sufragerie.. scapa-ma de ea.. azi ma apuc sa finisez lipitura aia, si ti-o dau direct gata de vopsit..
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • sa o stergi si de mancare... ca ai folosit-o ca masa...

                app: care vrei statie magnat 4x90, 2x180 3mil
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • Vand statie CB Midland cu antena talpa mare si afisaj separat care poate fi integrat ... asigur montaj .. 280 ron negociabil
                  Attached Files

                  Comment


                  • suna interesant. dar afisajul este separat?

                    Comment


                    • Bieleta anticuplu/antibasculare/antirasturnare pentru motorizari benzina dar merge si pe diesel

                      originala, de pe masina mea (16v), 30.000 km. stare perfecta.

                      ofer si montaj gratuit.

                      pret : o bere rece
                      Attached Files

                      Comment


                      • care si-au pus plasa, mai are cineva grila pe acasa? ... am nevoie si eu de una ! nu conteaza in ce stare e ...doar liniile sa fie intregi
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Cumpar sau primesc de POMANA o toba stock benzina si doua stopuri... stopurile mele s-au facut praf si as avea nevoie de unele bune.

                          O zi buna sa aveti.
                          sigpic

                          Comment


                          • De unde fac si eu rost de un capac pentru busonul de GPL? Cel de plastic ca eu nu mai am asa ceva.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Originally posted by sinx View Post
                              Cumpar sau primesc de POMANA o toba stock benzina si doua stopuri... stopurile mele s-au facut praf si as avea nevoie de unele bune.

                              O zi buna sa aveti.
                              Eu am de motorina(toba).daca te ajuta ti-o dau.bafta
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • carmeloa mersi mult de tot dar nu cred ca o pot pune... o sa ma interesez mai bine si daca e ceva ne auzim... mersi mult inca o data.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google