B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @canto: 2 suporti de boxe = mdf? daca da le vreau eu ca sa-mi iau boxe pe fata!
    sigpic

    Comment


    • nu = aia de plastic din fabrica...
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • Canto, as vrea eu suportii aceia si 2 capace de boxe daca se poate si nu le-ai dat. Le vreau pentru un Preferance sa le pun pe spate. Bineinteles, mai fac rost de boxe si gata.

        Comment


        • am si eu suporti dinaia de boxe de plastic si capace, tot 4 bucati, sa-mi da-ti pm cu adresele sa le pun

          conditia e cea expusa de canto mai sus
          sigpicMy ride

          Comment


          • 2 suporti pentru boxele spate mai donez si eu, din cate stiu suportii de spate sunt putin diferiti de cei din fata, sau mi se pare mie ?
            sigpic

            Comment


            • vreau eu capacele de boxe, asta daca sunt alea gri inchis (ca de prestige, sau negre cum sunt cele pe spate la ph2, dar identice ca model cu alea de ph1)

              Comment


              • sunt gri deschis ...- care le vrea - o sa le aduc sambaya la polivalenta ... deci... va astept acolo
                Last edited by Canto; 4 October 2010, 12:43.
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • Va salut.Cine ma poate ajuta shi pe mine cu doua jenti tabla logan

                  Comment


                  • caut tips , suporti proiectoare pt berlina si proiectoare.

                    Comment


                    • cataline eu am toba cu tips daca vrei la schimb cu a ta

                      Comment


                      • Are cineva un amortizor stricat (dar complet) pe care nu-l mai foloseste, si de care se tot loveste prin casa, ca vreau sa fac niste incercari pe el.. astept prv.. mersi
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • Ce amortizor vrei?..fata-spate...vorbeste
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • fata.. ca e mai complex..
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • Am eu de fata,umezeste putin,probabil ar mai putea fi folosit cateva luni.Daca esti interesat.....

                              Originally posted by Canto View Post
                              sunt gri deschis ...- care le vrea - o sa le aduc sambaya la polivalenta ... deci... va astept acolo
                              Salut.Unul as vrea si eu,am inteles ca este gri deschis,mai exact de faza 1,sper sa nu fie diferite.
                              Last edited by enervantul; 7 October 2010, 11:32. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • ne intalnim sambata la polivalenta sa mi-l dai? daca reusesc sa scot masina pana atunci..
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google