Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asha...Acum ( luni noapte spre marti, ora 0.00 ) am ajuns la medias, maine o sa fac arhive cu filmuletele si le postez aici, o sa fie ceva munca pentru ca sunt in jur de 700 poze in aparat si vreo 400 sunt cu intalnirile, si de sambata si de duminica
    nu va speriati ca maine adica marti le postez sigur ;)
    in alta ordine de idei : a fost SUPER weekendul asta pentru mine, nu am facut nimic altceva decat somn, saurma si intalniri logan club. Au fost niste intalniri neasteptat de faine , oameni de valoare, de treaba si de gasca, masini o groaza si distractie la maxim.
    crisneg - esti tare omule, atatia oameni sa-i tii in frau, si din un amalgam de idei sa iasa ceva la comun RESPECT!!!
    pentru restul loganistilor din bucuresti si mioveni : la mai multe astfel de intalniri
    Last edited by bolo; 29 July 2008, 01:18.
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • Multumim BOLO. Amalgam de idei venite de la persoane cu imaginatie.
      nu am facut decat sa incerc sa ii ascult pe fiecare in parte.
      va urez o noapte cat mai linistita
      ne vedem miercuri seara la o intalnire fulger...Ce ziceti baieti/fete??
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • Nu se poate maine seara ? E ultima mea seara

        Comment


        • Buna dimineatza .

          Comment


          • hai bolo te asteapta o tara intreaga

            Comment


            • hai ca ma chinui acum de la munca sa le uploadez mai repede...
              o tara intreaga?
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Incearca sa folosesti o galerie de imagini undeva daca sunt asa multe pozele
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Doamne cat dureaza sa uploadez un zip de 27 de mega...Am doua de sambata...Si 15 de duminica...Alea de duminica au 415 mega in total....Imi ia 2 zile pentru upload...Care vrea sa i le trimit pe mail sau messenger, poate viteza lui de upload e muuult mai mare
                  sau ziceti-mi unde le pot uploada ca poze ( avand fiecare in jur de 2 mega, 3008 x 2000 fiind rezolutia )....
                  asta am primit incercand sa uploadez zip-ul ( dupa 20 minute ) :
                  Internal Server Error
                  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

                  Please contact the server administrator, webmaster@loganclub.ro and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

                  More information about this error may be available in the server error log.

                  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
                  Apache/1.3.41 Server at www.loganclub.ro Port 80
                  Last edited by bolo; 29 July 2008, 09:26.
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Ti am zis sa incerci ceva galerii de imagini..Gen flickr...Etc
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Bucuresti sambata 26.07.2008...Asa se numeste albumul de sambata de pe flicker...Acum trebuie sa plec la un client la sinaia...Asa ca pe seara restul de poze... ;)
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Care ati gasit asa ceva puneti un link .

                        Comment


                        • Care are chef de o intanlire in seara asta???
                          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                          Comment


                          • Ce sa zic ca as veni si eu in seara asta , ca vin numai nume grele intr-ale " loganitului " si mai mult as incurca .

                            Comment


                            • Parca m-as baga si eu la o intalnire in aceasta seara, dar inca nu pot sa spun nimica sigur.Oricum, daca s-ar putea sa ne videm undeva pe un kiseleff, un pescarus....ca sa nu mai bat jumatate de bucuresti pana la agip la muncii. Oricum, voi vedeti care se baga, si care nu, stabiliti o ora, si eu daca reusesc sa ajung.....ajung...ori citesc pe thread, ori il sun pe crisneg si imi zice el ce, cum, unde, cand
                              Tot ce pot spune acum este ca ideea lui Stuke este fff interesanta, si tentanta.

                              Last edited by gionik; 29 July 2008, 16:04.
                              sigpic

                              Comment


                              • haideti diseara ~

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google