Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce asa mai veni si eu...

    Comment


    • Diseara la 10 pe kiseleff....Veniti

      Comment


      • Da sa traiti :P Eu 90% vin....am niste treburi de rezolvat in seara asta, dar cred ca termin in timp util.

        sigpic

        Comment


        • Eu vin!!!Care mai vine pe kiss pe la 10???Chiar daca ploua se opreste cand venim noi..Daca nu...Ne retragem intr-un bar ceva!!
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • Buna ziua , care ai B 11 TMN si stai in pantelimon astept un pm sa ne cunoastem .
            ( doar suntem vecini ) :P

            Comment


            • Kiseleff la ora 22...Be there

              Comment


              • hai ca m-am intors din sinaia...Acum ma apuc sa fac pozele nu dureaza mult doar sa aveti rabdare nitel ;)
                o secunda ca pun si link-ul, sorry

                Explore l_strikero’s 19 photos on Flickr!


                astea sunt de sambata
                Last edited by bolo; 29 July 2008, 21:09.
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • @bolo : pe site-ul ala unde le-ai pus peste zi nu am gasit nimic .
                  nu era mai usor daca dadeai si tu un link ?

                  Comment


                  • Bolo, sa ne pui si link-urile, te rugam. Tot dau cautare pe Google dupa flicker si nika .... Super tare defilarea de pe Iuliu Maniu, 30 de Logane super frumoase insirate pe tot bulevardul ....
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • Moama da deget greu mai are bretena mea...237 de poze numai duminica facute...Acum le micsorez de la 3 mega poza la 300-400 kb...cum le-am scos din aparat asa le pun aici, cu dubluri si toot!
                      inca putin si sunt ca arhive pe thread aici
                      Last edited by bolo; 29 July 2008, 21:44.
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • De 2 zile tot incarc pe youtube filmuletele, facute de ady_p . Iau foc. Un alt site unde pot sa incarc filmul este in afara de youtube?

                        Comment


                        • ??? Filmuletele mele ? nu-mi aduc aminte sa fi facut vreun film. Incearca aici: www.220.ro
                          Last edited by ady_p; 29 July 2008, 22:09.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Scuze, bobbyred. Ma uitam ca ai votat-o pe ANAMARIA, si asa mi-a ramas pe retina numele tau.....

                            Comment


                            • Ori am un net de kkpra...Ori is ceva probleme cu site-ul logan club...De 25 minute uploadez 4 zip-uri de 80 mega...
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • Bolo, eu de 2 zile tot incerc sa dau un filmulet mult mai mic, de vreo 8 minute, si nu reusesc. Ori nu ne pricepem noi, si atunci cerem ajutorul celor ce se pricep, ori avem neturi de toata isprava.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google