Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce harta...Unde e harta ?
    ca eu nu vad dacat "sambata ora 3 aici" ...Si pauza

    Comment


    • Pentru cine nu vede cu tag incercati link:
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • Vad ca a disparut poll si cine trebuia sa aibe grija de L.C.B. nu se sesizeaza...asa ca , facem liste, pentru cine mai intereseaza intalnirile saptamanale
        Cine vine maine, sambata 15 noiembrie, la Polivalenta, ora 15?????????
        1.Sorin_pss
        Last edited by sorin_pss; 14 November 2008, 18:02.

        Comment


        • +1 maine dupa munca
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • 2. M V P prezent la ora 3 .
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • intalnire ora 3 )

              Dupa 55 de minute de stat in coloana). Am ajuns primu la ora 15:54 ).
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • 3.BAC ora 17.00---17.30

                Comment


                • Prezent !!!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Lista e inca deschisa:

                    1.Sorin_pss
                    2.Canto
                    3.B-64-MVP
                    4.Benoclu
                    5.Thejock3r
                    6.........
                    7............
                    .........

                    Comment


                    • Iar o sa umpleti 5 pagini cu 30 de liste doar pentru o intalnire.....In fine, treaba voastra.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Decat sa intri iar in polemica, mai bine ti-ai face datoria de moderator pe L.C.B. Si ai actualiza saptamanal pollul, asa, sa nu mai facem noi liste. Sub nickul tau scrie MODERATOR, nu?

                        Comment


                        • Sorine.....Mai documenteaza-te inainte sa vorbesti. Am spus-o de nenumarate ori la intalniri la toata lumea care imi cerea sa editez poll-ul...Dar cine a avut urechi de auzit a auzit...Cine nu....Inca mai da sfaturi.

                          indiciu: intreaba-l pe adminul forumului <cristi_xp>, cine poate dintre moderatori sa editeze poll-ul.

                          p.s. daca te-ai fi uitat mai atent ai fi vazut ca acest topic nu mai are poll-ul , prin bunavointa adminului.

                          p.p.s. nu eu intru in polemica, mi-am exprimat un punct de vedere. dar se pare ca tu, fara sa mai invarti cutitul in ranile vechi nu poti trai. PACAT!
                          Last edited by NerviiMei; 14 November 2008, 22:48.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Originally posted by kAndrrei View Post
                            .....In fine, treaba voastra.
                            Scuze daca m-ai inteles gresit, dar eu nu prea am inteles partea asta, cu treaba voastra. Tu nu faci parte? Ca moderator ce esti ai putea tu sa-i ceri lui cristi_xp sa actualizele pollul, nu eu sau altul, niste simpli "loganisti de 5 stele". De aceea fac lista, sa nu ma trezesc singur la polivalenta.

                            Comment


                            • Sorine, aveti organizator de intalniri, care are aceleasi drepturi ca si mine si aceleasi obligatii. Cat nu a fost el si il bazaiam eu la cap pe xp...Se reseta poll-ul cam saptamanal...Dar sincer mai am si altele de facut....
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • QUOTE=kAndrrei;205282]Sorine, aveti organizator de intalniri, QUOTE
                                Tu nu mai faci parte din L.C.BUCURESTI, de vorbesti doar la aII-a plural???????Atunci de ce mai esti moderator? Sa faci ce?????????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google