Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai intai sa vedem o poza cu o sigla ceva un model si dupa aia sa incepem sa ne agitam sa vedem unde le facem.

    Pana atunci nu stiu cu cine am putea vb pana nu avem un model.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • In legatura cu stickerele.
      cele clasice sunt realtiv usor de realizat dar daca se fac in cantitati mici costurile sunt mari
      daca vreti o sigla multicolora...Atunci ca sa fie la un pret decent ar trebui facute cel putin 500 de stickere <asta daca vreti o sigla din 3 culori> serigrafia e scumpa deoarece pentru fiecare culoare in oarte este nevoie de o matrita<sita> diferita.
      exemplu la 3 culori: exista culoare de baza , sa spunem alb pe care se doreste un imprimeu cu vrede si galben. Prima data se palica verdele sa spunem si dupa uscare se ia la mana din nou fiecare sigla si se aplica cu a dou amatrita galbenul.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • Pai sa faca cineva o sigla in doua trei culori un stiker si apoi vedem cat costa.

        Daca ne convine pretul le facem daca nu mai modificam un pic astfel incat sa o scoatem la pret. Parerea mea.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Pai oricine poat eincerca sa faca asta, iti trebuie un corel draw si niste timp liber, eu timp liber nu am.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Iar eu in Corel nu stiu sa lucrez.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • E o ocazie sa inveti.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • hm

                Deci astea ies din calcul???
                Attached Files
                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                Comment


                • Nu ies din discutie eu ziceam ceva de o sigla daca am putea face ar fi frumos.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Mersi pt reclama
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Alea nu vor iesi din calcul niciodata Cristi. Consider ca alea sunt primele care trebuiesc facute. Din mers se vede mai repede sigla pe parbriz .
                      Numai bine
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Sa-mi pastrati si mie stickere daca faceti si cel de parbriz si ala mic cu www.Loganclub.Ro . Saptamana asta nu pot sa ajung . Apropo, am facut o duda si va cer ajutor, daca stiti. M-a pus naiba sa-mi lipesc pe parbriz , undeva in stanga sus, vignieta de la taxa de drum (pe un an ) si am uitat ca vreau sa-mi fac parasolar din folie. Aveti idee cum o dau jos fara sa o rup ? Cica nu-i valabil bonul fara prostia asta din geam si a costat ceva ... Ca asa-i in Romania ...
                        sigpic
                        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                        Comment


                        • Salutare
                          citeam tot pe aici ca orice abtipild lipit pe geam se poate dezlipi cu ajutorul a unui burete sau carpa inmuiata in otet,eu nu am incercat niciodata doar am citit ca asa se poate.
                          spor la treaba sper sa iti iasa.

                          Comment


                          • Fratilor vreau si eu un sticker.

                            Comment


                            • Da chiar si eu as vrea nu unu ci doua, unu pe spate si unu pe fata poate cineva sa imi spuna de unde pot sa imi iau asa ceva si cat costa .
                              va multumesc !

                              Comment


                              • Urmeaza sa le fac. Rabdare va rog.
                                cu cine am vorbit a zis ca mi le face si s-a dat la fund.
                                apoi urmatorul la fel.
                                intr-un final nu am gasi nimic.
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google