Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde ne strangem sambata..stam in frig..mergem pe undeva?
    Last edited by NerviiMei; 29 November 2008, 03:37.

    Comment


    • Duamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!



      daca va mai certati..aveti cartonas rosu toti!


      Sugestie , puteti sa va vedeti in parcarea subterana de la plaza mall sau de la mall-ul de la trafic greu. si apoi dupa ce va admirati masinutele urcati la o mancatorie ceva, un suc, o cafeluta....o chiftea in stomac..... poate un film...o pitzipoanca cu bani....
      Last edited by NerviiMei; 29 November 2008, 03:38.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • Aleg ultima optiune )) aia cu bani

        @ domnulK "o pitzipoanca cu bani...." vrei cartonas galben pentru limbaj mirc? )
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • Uau, sambata la ora 15 in parcarea unui centru comercial! Sigur gasim locuri

          Comment


          • Pace voua oameni buni. Care da cafeaua maine?
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Asa felix,hai cu eii la biserica sa se pocaiasca poate le vine mintea la cap

              Comment


              • Eu stiu un centru comercial unde gasim locuri sigur.....
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Salut dragi colegi loganisti !
                  nu stiu le ce se referea sorin poate sunt eu greu de cap,
                  ii dau ocazia lui sorin sa imi explice ce vroia sa imi spuna.
                  Last edited by NerviiMei; 29 November 2008, 03:39.

                  Comment


                  • Nu mai bine vi tu maine la intanire?

                    Comment


                    • Pai pt. Mine este prima oara cand o sa ne intalnim spuneti-mi si mie unde si la ce ora .

                      Comment


                      • SCrie chiar in titlul topicului..In parcarea de la polivalenta..O sa ne gasesti sigur....Te asteptam..Bafta !

                        Comment


                        • Am intrebat ca acum o saptamana a durat 3 zile pana ati hotarat locul de intalnire.

                          Sincer nu promit sa vin maine la polivalenta am putina treaba si nu stiu la ce ora scap ,sincer chiar mi-ar pare rau sa nu ajung.
                          Last edited by NerviiMei; 29 November 2008, 02:56.

                          Comment


                          • A fost doar pt weekendul ala pentru ca a avut loc Baby Expo acolo si a fost foarte aglomerat..Dar asta e locul unde ne vedem.

                            Comment


                            • Mai sigur cum intru din tineretului ca punct de reper sa stiu cam pe unde va gasesc.

                              Comment


                              • Bine-nteles ca tot sorin e cel care provoaca scandalurile pe forum, asa ca m-am autosuspendat.Ma retrag din LOGAN CLUB BUCURESTI
                                Acum sa-i explic acestui "pompier" care se aprinde inaintea focului.
                                Asa, sa fiu explicit pe intelesul tau , ca vad ca unde am 'batut' eu s-a interpretat gresit.
                                Sunt unii din Bucuresti care nu au fost niciodata la intalniri, nici cele saptamanale, nici cele nocturne.Nu au masinile expuse la my ride, nu si-au pus datele personale in topicul deschis de mine...
                                Si atunci, intrebam pentru ce vor stickerele, sa se dea rotunzi cu el sau de ce? Cand ne intalnim in trafic, in loc sa ne salutam si sa ne oprim sa vorbim putin, noi trebuie sa facem cunostinta, ca de ...Avem stickere LOGAN CLUB.
                                La asta m-am referit...Pentru a avea un sticker pe masina ar trebui ca macar sa aiba masina la my ride, sa spuna prenumele, o poza cu masina si nr de inmatriculare, nu sa-l strig pe strada...Gelica boierica sau mai stiu eu cum
                                Dar vad ca ati sarit toti pe mine sa ma acuzati
                                Imi pare rau de comunitatea din care am facut parte.
                                Ma retrag deoarece am fost acuzat de CRISNEG, nu pentru ca un neicanimeni a incercat sa ma denigreze .
                                Ati castigat un gelica, ati pierdut un sorin_pss...
                                Unii domni o sa se bucure
                                p.S. Donez stickerele LOGAN CLUB

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google