Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ca stiu ca se poate si mai multi ca doar va cunosc de ce sunteti in stare ....Fica, Felix ce mai asteptati si voi nu va bagati, ca mie dor de voi sa mai stau la un pahar de vorba....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Ma bag si eu

      Comment


      • Cred ca ma bag si eu la Targoviste.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Si eu daca ma luati
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Aha...Uite ca se face de-o mamaliga
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Originally posted by bezmeticu View Post
              Si eu daca ma luati
              Sufletul petrecerii. Cum sa nu te luam :P

              Comment


              • Daca toate merg bine ma bag si eu( daca nu se merge cu viteza supersonica , eu fiind mai pensionar )
                Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                Comment


                • Masina mea iese saptamana asta din service......Si o sa merg si eu daca pot....Deci viteza nu va fi supersonica dar o sa depaseasca 200 kmh!Hai sa nu mai poluam intanlirea noastra saptamanala....Vorbim pe thread-ul de targoviste!
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • Ma bag si eu !!! sper sa termin cu treaba pana atunci D
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Te ajutam ... Care stiti mah sa dati cu trafaletu :P

                      Comment


                      • Baieti vedeti ca am facut pe Intalnire regionala la Targoviste lista cu cei care vor fi prezenti acolo ca sa nu le mai bagam pe la noi, asa ca haideti sa ne strangem cati mai multi ....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Originally posted by bezmeticu View Post
                          Ajuta-ma ma si pe mine sa o depasesc... Ca nu mor acasa )
                          Incearca cu Trabant. E cel mai bun medicament antispeed.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Lasa bezme ca am eu un renault 18 din 82,are rotii usii si cam atat,merge .Nu te las la greu.Dar daca dai de RAR sa le lasi masina si pleci ca e mai mare amenda

                            Comment


                            • @ady_p: vorbim de bezme ... Azi ii dai trabantu ... Maine il vezi la stiri cum ca l-au prins pe magheru cu 200 in cutai de carton

                              @gabi: nu face masina cat face amenda ... Eventual le zice si ceva de genu: luati-o bah ca mai am vro 5 - 6 pe acasa ...

                              Comment


                              • Acum ca e la oferta +trabantul de la ady cine mai e ca el cu 2 aaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google