Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu trebui neaparat sa ai stiker ca sa vi la intalniri.
    cu stikerele am inteles ca se ocupa Crisneg...Inca nu sa auzit nimic concret.

    Comment


    • Ma ajuta si pe mine cineva cu un numar de telefon..Am rugat asta putin mai sus ..
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Doar trebuie sa te prezinti maine la orele 15:00 la Polivalenta :P

        Comment


        • 0768711722 dupa ora 14:00
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • @dsign: Cu pacanel si nea' Gogu nu e o problema se rezolva da ce fac cu directorul aia e.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Originally posted by iooon_cug View Post
              Salutare ....Va rog dati-mi un numar de telefon al unui membru LCB (persoana de contact) deoarece un iesean vrea sa ajunga maine la intalnirea voastra...Si ar dorii sa vorbeasca cu cineva inainte...Pt afi sigur ca gaseste locul stabilit multumesc anticipat
              De unde vii ? Daca e prin zona mea, te fac remorca ) . Ne intalnim si te tii dupa mine.
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • nu eu trebuia sa ajung..ci un coleg din iasi...euromarket de pe forum...IS-10-LNC
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • a ajuns cu bine stai linistit, avea gps !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Da tu .... frumoasa masina, s-o stapaneasca sanatos !
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Da, frumoasa masina lui, pacat de vreme. In jumatate de ora eram sloi. Putintei azi la intalnire ... pacat. Avea saracul Ionut ce povesti la Iasi, ca masini faine printre noi sunt o gramada. Poate altadata vom fi mai multi.
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • stiu ca aveti masini frumoase si voi...dar din pacate vremea v-a tinut in case pe multi dintre voi... poate datat viitoare...sau poate veniti voi la iasi.... o sa va facem o invitatie pe la primavara... ;)
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Baietii habar n-aveti ce de fete frumoase la iasi acolo.....pffffff.......numai studentine ......... la o racoritoare sub teiul lui eminescu ...... mirific
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • @ Eu4yas: Unii dintre noi stiu, crede-ma pe cuvant . Mama, mama ce-am facut prin caminele de pe langa Copou sau prin Tudor. Ca sa-ti vand un pont, pe langa gara Nicolina e un hotel facut dintr-un fost bloc de garsoniere, cred, sau asa mi-a lasat impresia. Ieftin la bani si cu paturi solide
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • imi cer mii de scuze, stiu ca am promis ca vin, dar nu am auzit ceasul sa ma trezesc. nu stiu cati dintre voi stiti, dar eu lucrez in schimbul 3. si dimineata dorm....
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • Cateva poze de la intalnirea de azi. Data viitoare promit sa fac mai multe
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google