Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

    Comment


    • Alte intalniri mai sunt

      Craciun fericit si lamulti ani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Last edited by cata.alecsa; 25 December 2008, 15:53. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Probabil sambata. Dar daca a nins la munte cred ca, cativa dintre ei or sa se mute cu catel si purcel in Predeal.

        Comment


        • La multi ani si sarbatori fericite
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

            Comment


            • Craciun Fericit, tot ce va doriti si un An Nou cat mai bun...bafta voua.
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • Nu vine nimeni la polivalenta???
                Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                Comment


                • am fost... 5 masini?

                  as vrea si eu sa ii vad la intalniri pe userii cu super activitate pe forum

                  Comment


                  • pai e mai usor.. sa postezi decat sa te deplasezi.. gen.. stuke.. fica.. felix... )) mai zic?o sa revin cu poze diseara!
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • bine mah, o sa fac un efort sa ajung, nu doar sa postez :P
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • KeanuRev, Mishu_wrc , Tudor_Cj, dan_sparco, Ruud, Calin65 impreuna cu toata comunitatea LoganClub Cluj va Ureaza sarbatori fericite un calduros La Multi Ani
                        Iar ca urare.. tot ce va dorim sa va aduca anul nou si.. Mos Craciun care a trecut o caruta de bani si sanatate multa ! La multi Ani inca odata.
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • am vazut.. ca ai ajuns.. te-ai chinuit.. si pozele de azi...
                          desi.. nu stiu daca meritati!

                          e trist netu.. e trist totul.. nu le pot atasa.. mai incerc!
                          Attached Files
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • bine besmeticule,a fost cam firg ieri dar am facut fata cu brio......oricum a fost misto
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Salutare baieti ... sarbatori fericite tuturor. Ideea este urmatoarea, ma cam bate gandul sa revin si eu la intalnirile loganistilor ... intreb asa, sunt binevenit? un an nou fericit v-a urez, sanatate, numai bine
                              sigpic
                              Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                              Comment


                              • Foarte bine venit ... de ce nu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google