Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ca apar si eu

    Comment


    • poate vin cu troaca peticita... daca nu, ma primiti cu matizu'?
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • vino nenea cu ce poti
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • incepator

          S-ar putea sa apar si eu azi, sper sa poata veni cu mine si Eu4yas, ca masina lui e in service! O sa vin si cu toate schitele(scz de offtopic)! deci Prezent cu Logan Van alb!
          sigpic

          Comment


          • Ajung si eu astazi cu ascutitoarea, insa nu pot sa stau decat pana la ora 17.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • Prezent !

              Comment


              • Prezent si eu!
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Ma deplasez si eu

                  Comment


                  • Absent ... pieton

                    Azi are viata grea masinuta ... cara zeci de saci de ciment.

                    Comment


                    • Absent motivat....lipsa utilaj de deplasare ....Distractie placuta si faceti poze.
                      Cu bine,
                      Last edited by Eu4yas; 21 February 2009, 16:51. Reason: Automerged Doublepost
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • a fost fun!!: )) grecule.. mersi pt mec
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • prezent

                          Am fost prezent, super tare a fost! Pacat de CANCERUL de afara , deabia ma mai misc . Pacat ca am uitat camera foto acasa ... next time!

                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Absent motivat....lipsa utilaj de deplasare ....Distractie placuta si faceti poze.
                          Cu bine,
                          Uratule, lipsa utilaj de deplasare? cu mine daca mergi ce-are, ca nu conduci?
                          Last edited by fuguletz; 21 February 2009, 19:23. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • A fost fain,asteptam pozele si la mai mare!
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • a doua oara cand lipsesc!scuze...pomanele astea...!asta e,dar sambata nu cred ca mai lipsesc!deja sunt chiulangiu mare!astept poze
                              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                              Comment


                              • bezme nu merci ca data viitoare aduci tu triplu ce crezi ca scapi cu un cooool si gata?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google