Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super tare intalnirea pacat ca a fost un pic cam frig sper ca data viitoare sa tina si vremea cu noi sa vina cat mai multi sa nu mai aiba loc alti de la alte cluburi in parcarile din zona

    Comment


    • de unde fac si eu rost de sigla logan club ????
      LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

      Comment


      • nici nu se stie sigur care va fi sau cand va fi.
        Vino si tu sambata la intalniri logan club de la ora 3 la polivalenta.
        vedem acolo ce si cum.

        Comment


        • Sigla LoganClub va fi primita dupa 3 - 4 intalniri, tocmai asta vrem sa evitam ... sa umplem bucurestiul de masini cu sigle si cand ne salutam sa ne intrebam ... da cine dracu e ala ...

          Acuma nu intelege ca ti-o dam doar in conditia asta ... daca vi la fulgere si ai servici sambata tot o primesti ... ideea e ca macar odata pe luna sa te vedem la fata ... sa ma schimbam o vorba una alta ... toti membrii, zic eu ca le place sa socializeze si sa cunoasca lume noua, tocmai dasta au venit si vin in continuare la intalnire ... nu cred ca vin doar de dragul sa stea in frig ... sau sa vada masinile ... sau sa-si repare ceva si la urma sa dispara.

          Comment


          • Asa asa law and order....ultimele ore pt alegerea siglei care deja cred ca o stim...sa speram ca pana duminica la bv avem timp sa facem cateva
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Sa speram ca or sa fie gata cateva ?

              Comment


              • SAMBATA LA ORA 15.00 la POLIVALENTA va invitam pe TOTI!!!!!!!! SUS CU LOGO BUCURESTI VOTATI FRATILOR!!!!!!!!!! sper ca pana sambata sa fie gata...

                Comment


                • O sa fim cu mic cu mare!!!!!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • cum zici tu jockere
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • prezenta toata lumea!ultimile detalii pentru duminica vor fi puse la punct!poate ultimele detalii pentru sigla!avem nevoie de toti!va fii ceva frumos!
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • Doc:Clio rs power...ctr-urile consuma mult

                        Comment


                        • Serios?!? Ia vezi consumul la Clio si dupa aia vorbim, basca ca are 150-200kg mai putin decat FN2-ul meu. Eu ma laud cu consum cuprins intre 12.5-15%, iar sub 6000 RPM nu stie sa mearga masina asta.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • ce ziceti sambata asta o sa fie aglomerat la Polivalenta ?



                            "Pana sambata, Baby Expo va fi deschis intre orele 10.00 și 18.00, iar duminica pana la ora 16.00."

                            Comment


                            • speram sa nu ! Vedem la fata locului !!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • e clar...inca o ora de stat la coada.
                                eu nu mai vin , poate schimbam rapid locatia...asa da.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google