Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sambata viitoare o sa fiu si eu prezent daca ma mai primiti bineinteles , doamne cat praf am ridicat la plecare , imi cer scuze de cei prezenti acolo, nu am vrut sa fac praf la plecare dar ma grabeam
    Last edited by cristi_wolf; 31 May 2008, 23:12.
    http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

    Comment


    • Cristi, la tine de ce apare post 0 ?

      Comment


      • Nu-i nimic Sorin, poate data viitoare.

        Comment


        • Sa privim intotdeauna partea plina de pahar si sa luam ce-i cu adevarat bun ... Si ultima intalnire a fost faina"!

          Comment


          • Dap....A fost fain miezule...Mai ales la partea cu berea fara alcool ) si micii de la terasa

            in rest toate bune si frumoase...Va anunt din timp k sapt viitoare nu va pot onora cu prezenta...E maj-ul lui gajika-mea si tre sa fiu prezent ....Ne vedem in 2 sapt.
            Numai bine
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Ce intalnire a fost azi? 3 in 1 , am fost prea multi si prea frumos, nu mai va zic ca la mintea mea ramaneam acolo pana sambata viitoare ca sa fiu primul venit. Si cea de la terasa a fost marfa pentru cei ce am mai stat
              MotorSport pentru 402ml.

              Comment


              • Off...Sa inteleg ca intalnirile incep sa fie din ce in ce mai reusite... .... Eu de 2 weekend-uri nu am mai putut fi prezent ....Am un servici de ***** care iti ofera prea putin timp liber si plus scoala pentru "donatori de organe :P "...Nici de masinuta nu am mai avut timp.....Daca au inceput pisicile sa isi dea intalnire pe plafonul masinii....) sambata ce vine sper sa pot ajunge si eu
                1.6 mpi cu un strop de redbull
                Respect pentru ca imi pasa

                Comment


                • Frumoasa intalnire! Bravo baieti si felicitari
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • Ma bucur ca am ajuns si eu, cam tarziu, dar....E bine si asa.Am dus 'bebelusii' in parc la un suculet.'Parintii' au baut cate o bere si au mancat niste mici....

                    Comment


                    • Abia astept sa ajung si eu, mi se pare foarte bun locul asta pentru intalniri .
                      Don't touch! Never ever steal
                      Unless you're in for the kill

                      Comment


                      • Originally posted by sorin_pss View Post
                        Cristi, la tine de ce apare post 0 ?
                        Daca ma crezi habar n-am
                        http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                        Comment


                        • Off- @sorin_pss: tati sambata viitoare ne mai scoti undeva daca vi ?
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • Off: Un filtru de polen cat costa ca vreau si eu unu
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • Fica, pentru saptamana viitoare esti pedepsit! Stai in casa si economisesti banii pe benzina consumata pe drifturile de aseara.........Si tu si miezu sunteti pedepsiti.....

                              Comment


                              • Off- @sorin_pss miezule ce ne facem , eu nu mai fac promit, cer iertare lu mami (sti tu de ce ) ca sa nu primesc de la ea sau , si poate nu mai sunt pedepsit in final. Asa se intampla tati te cearta si mami te apara
                                MotorSport pentru 402ml.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google