Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ms de poze Cosmin-Thejocker, si cu ocazia asta il propun fotograf oficial LCBucuresti.
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Da da....sustin cu caldura propunerea lui Felix.....TheJok3r - Paparazzi Oficial!!!!

      sigpic

      Comment


      • poate sa imi dea si mie cineva id-ul de mess al propietarului??
        Attached Files
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

        Comment


        • Iti pot spune ID-ul de pe forum: BobbyRed. ID-ul de mess nu ti-l pot da, nu e online acum sa-l intreb. Da-i un PM.
          sigpic
          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

          Comment


          • Originally posted by sli_waz View Post
            chiar reusita intalnirea bn si pozele sunt reusite numai bn
            da mai prahoveanule, inclusiv plecare dumitale a fost de mare exceptie, am ras juma d eora pe tema ei...i-ai facut o baie pe cinste colegului nostru din GRoenlanda.
            Abia spalase si el masina.

            Data viitoare sa vii cu galetusa, sampon auto, burete si sa i-o faci luna :P.

            Glumesc.... adica tu sa vii ca ustensile avem noi :P
            scuze, nu ma pot abtine, e tot gluma.

            in aceeasi ordine de idei, de data viitoare o sa vin cu un sac menajer dupa mine si o sa va rog ca toate resturile de la seminte, cola, cafea, ambalaje de l amai stiu eu ce, servetele s ale punem in sac si la plecare sa le ducem la un cos de gunoi. ieri cand am plecat era muult amizerie in urma noastra, nu-s eu prea ecologist, dar nici nu-mi place mizeria. sunteti de acord?
            Last edited by NerviiMei; 8 March 2009, 18:22.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • am lasat copiii sa se bucure si sa nu ma pun la mintea lor.. dar pt acuzatiile aduse.. daca viitoare filmam si dam dovada pe forum!
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Bezme e de vina pt seminte l-am vazut eu .......de data viitoare imi fac aprovizionarea la portbagaj cu spray degripant lavete si spray de vaselina ca cine stie ce tuning mai face Dl-K
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • scuze pt plecare promit ca data viitoare aduc galeatusa sampon +apa
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • gmv.. cand intrii spre polivalenta ma suni si-mi ceri acordu.. daca sa mai vi sau nu
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • --------------------------------------------------------------------------------

                      Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                      Va rog sa intrati pe thread-urile de mai jos pentru/<ptr.> a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                      Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                      __________________
                      Last edited by NerviiMei; 9 March 2009, 05:13.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Hooohhooohohooooo !!!

                        Mersi baieti ptr titulatura ! Placerea de a va face poze este foarte mare dar acum..am o responsabilitate in plus :P

                        Va salut ,
                        Last edited by Thejock3r; 9 March 2009, 13:47. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Deaaaaaaa doooomleeeeeeee!!!
                          Felicitari Jokere......parca altfel se vede lumea acum, nu?
                          Tre sa dai de beut pt noua pozitie P
                          Sunt convins ca placerea va fi si mai mare, si ca aceasta "responsabilitate" in plus sigur iti va aduce si o marire de salariu

                          sigpic

                          Comment


                          • o sa-ti dea xp-ul 10 la suta din taxa pe anunturi
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • felicitari domnule cozmin ))
                              esti nenea pozaru' acuma
                              sa ne faci fotografii si sa ne prinzi pe toti cu gurile la urechi de fericiti
                              Last edited by crisneg; 9 March 2009, 15:51. Reason: Automerged Doublepost
                              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                              Comment


                              • Originally posted by aditzu08 View Post
                                care mergeti duminica la craiova la liniute??
                                se poate vorbi aici sau trebuie facut alt thread?
                                da..este alt trhead , eu unu merg.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google