Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum a fost inatlnirea...................Ma chinui sa ajung si eu dar serviciul se pune mereu contra

    Asa am pus eu stikerul..............E bine?

    da, e bine si asa...
    Attached Files
    Last edited by 555SSS; 1 June 2008, 23:21.
    sigpic

    Comment


    • @cristi_wolf: ai 0 pentru ca posturile de pe intalniri nu se contorizeaza.

      Comment


      • Ma nebunilor nu mai stiam in ce parte sa trag de volan cand v-am auzit in intersectie dupa ce am plecat de la tersasa .
        Ai reusit PSS sa stai langa ei pana acasa ?
        EX : + =

        Comment


        • Eu am fost om serios. Cine are - are( tobe, filtre, etc.), cine n-are - n-are ;merge linistit. Am facut dreapta spre targ.
          Dar promit ca dupa itp, in 2 saptamani imi pun si eu filtru si ma bag si eu

          Comment


          • As vrea si eu un sticker cu logan club , cum se poate face rost de asa ceva ?

            Comment


            • Vii la intalnire sambata si primesti!

              Comment


              • Ce ziceti baieti de o plimbare la Mioveni, ptr o intalnire comuna, sambata sau duminica... ne mai dezmortim si noi. Facem o lista?
                1)Felixb
                Last edited by felixb; 2 June 2008, 10:57.
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • felix stai si tu sa vorbesc si cu baietii aia sa vedem cum ne punem de-acord, e de-abia luni...Mai e timp pana sambata! Nu facem inca lista..

                  Comment


                  • Mi-e mi a cazut ambreajul,deci cred ca nu o sa mai am fondurii...

                    Comment


                    • Mai exact unde ne vom vedea la sala polivalenta ?
                      daca reusesc sa vin as fi la prima intalnire de acest gen .
                      trebuie sa fac ceva in mod special ?

                      Comment


                      • Ce frumos fratilor dar eu nu prea am ce sa arat jante stopuri si un subwofer ... Atat pentru mine. O sa consult si eu agenda de lucru sa vad poate am liber sambata sau macar schimbul 3 pentru a putea fi prezent..

                        Comment


                        • @florynelu: nu trebuie facut nimic special, doar sa vi la polivalenta sambata la ora16,00
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • Salut baietii imi pare bine ca v-am cunoscut mult succes la tot ce ve-ti face in continuare. Imi cer scuze tuturor celor care s-au simtit ofensati de mine prin orice modalitate a mea de exprimare care am facut-o. Am ajuns la concluzia : NAI BA CU CINE NISTE JOCKERI
                            MotorSport pentru 402ml.

                            Comment


                            • Tot la polivalenta va vedeti?
                              sigpic

                              Comment


                              • -1 (nu cred ca se va observa)
                                MotorSport pentru 402ml.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google