Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @fica Cine te-a suparat tati?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Unu+unu+unu= MULTI loganisti. Concluzia este ca fiecare conteaza, inclusiv tu, FICA. Am impresia ca glumesti, nu?
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Fica ce-ai patit tata? Ce s-a intamplat ?

        Comment


        • Uni au niste simturi mai slab dezvoltate si sunt mai de la "Country" si vorbesc cam in + cam asta sa intamplat! NU AI CU CINE prietenii stiu dc

          Comment


          • Am coborat la masina sa dau stikeru-l jos si nu se dezlipea. Ce ma fac acum ca o sa fiu nevoit sa raman in logan club. Baieti daca mergem la mioveni sa ma treceti pe lista
            MotorSport pentru 402ml.

            Comment


            • Mai baieti, cand incepeti sa faceti unele afirmatii, trebuie sa si explicati!Vorba lui Seba : "Daca tot imi dai o galeata de rahat, da-mi si lingura"Ce este?Ce s-a intamplat?Care e motivul?Inteleg daca nu vrei sa dai detalii, dar pana la urma de ce mai postezi?Cu stima!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment



              • priviti masina lu "fica" B 81 FIC evacuare marfa rau

                ce parere aveti
                Last edited by kata dog; 2 June 2008, 19:08.
                sigpic

                Comment


                • Frumos de tot!

                  Comment


                  • @avionulnegru : mersi o asteptam si pe a ta
                    MotorSport pentru 402ml.

                    Comment


                    • Originally posted by vali007 View Post
                      @cristi_wolf: ai 0 pentru ca posturile de pe intalniri nu se contorizeaza.
                      aha am obs, ms frumos o sa vad ce e de facut
                      http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                      Comment


                      • Nu e nimic de facut. Nu e musai sa ai posturi multe ca sa fii in club. Important e sa nu te gindesti la logan ca la o masina ci ca la o prietena si atunci deja esti in rindurile noastre.

                        Comment


                        • Moama ce rau imi pare ca nu am ajuns!!!!!!A trebui sa plec la Sibiu vineri seara si m-am intors luni seara!Dar ramane pe sambata!
                          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                          Comment


                          • Originally posted by PAULIC View Post
                            Nu e nimic de facut. Nu e musai sa ai posturi multe ca sa fii in club. Important e sa nu te gindesti la logan ca la o masina ci ca la o prietena si atunci deja esti in rindurile noastre.
                            Eu pun masina mai sus decat prietena mea. Prietena mea tipa ca nu am ajuns sa o vad intr-o seara, se supara si nu-mi mai raspunde la telefon. In schimb masina ma asteapta cuminte oriunde as lasa-o si e mereu gata de drum fara sa arunce cu reprosuri.
                            In schimb masina e mult mai periculoasa ca prietena. Daca prietena iti cere sa o scoti in oras si nu o scoti, se supara si pleaca (poate chiar te paraseste) asta nu ar fi deloc grav ca vorba aia: "are balta peste". In schimb masina daca iti cere o bieleta de directie, un pivot sa mai stiu eu ce, si nu ii dai, te poate chiar ucide.
                            Last edited by vitriol; 3 June 2008, 13:48.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Ce preferi?Parasit sau ucis?
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • ....Unii sunt parasiti si apoi ucid...Sau sunt ucisi!
                                PS: Ce macabru!
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google