Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa ce ca nu vii mai ai tupeu sa zici ca ne dai saci )
    Last edited by crisneg; 10 March 2009, 17:14.
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • scuipam in punga..direct
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • UPS, s-au gasit stergatoarele de parbrizzz , eu sunt vinovatul :P !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • te trage cineva la raspundere pentru asta...stai linistit...cu noi nu scapi asa usor :P
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • poze

            salutare
            unde pot gasi si eu pozele de la intalnirea din Bucuresti din data de 08.03.09?
            un set de oglinzi mcv electrice are cineva?
            de ce fel de arcuri am nevoie sa cobor si eu garda loganului meu?

            Comment


            • Tunder24 pozele le gasesti cu 1 2 pagini in urma.....
              esti curios ce se intampla la intalniri?
              Te asteptam sambata la ora 15 sala polivalenta cu placere!
              despre intrebarile care te framanta poti gasi raspuns la alte pagini te rog(pune intrebarile si baietii iti vor raspunde....de ex aici : http://www.loganclub.ro/forum/chat_b...094#post276094)

              setul de oglinzi electrice le poti gasi pe forum in sectiunea BAZAR, iar ca arcuri iti recomand EIBACH....si daca vrei si comfort amortizoare Bilstein.
              Numai bine!
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • daca nu vrei sa te injure prietenii sau prietena cand o plimbi prin bucuresti, pune arcuri eibach si amortizoare bilstein, macar pe fata.
                Last edited by crisneg; 11 March 2009, 14:14.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • acum am ajuns si eu de la arad...am bagat o benzina buna si pura de la lukoil...mergea masina teava...acolo nu se baga apa in benzina

                  Comment


                  • Tomule....bine ai revenit.
                    precizez ca si eu cu benzina de la austrieci am trecut de 190km/h pe autobanda in Germania .
                    foarte tare....dar despre cifra octanica vorbim la chat, nu aici
                    Last edited by crisneg; 12 March 2009, 01:02. Reason: Automerged Doublepost
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • m-a rugat crisneg sa scriu ceva, orice ca are el ceva de adaugat. asa ca am scris,

                      p.s. tomu, zicea frate-miu daca ai vb cu vopsitorul.
                      Last edited by crisneg; 12 March 2009, 15:37.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • bv kandrei

                        Propun o lista in care sa va treceti frumos pentru stickere: plec acasa ca e ziua lui tata si ajung si la baiatul care ne rezolva.

                        pretul unui set de stickere(LOGAN CLUB si www.loganclub.ro) este de 10 ron.(este 250 ron metrul patrat, si la dimensiunile stickerelor iese ceva de genul 9.4 ron setul-restul este cinstea mea ) )

                        voi da acest mesaj peste toate threadurile din Bucuresti ca sa fiu sigur ca nu uit pe nimeni, si ca toata lumea va obtine setul.
                        incepem o mica lista? va rog sa va completati numele si numarul de bucati NUMAI in acest thread:

                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • Originally posted by DomnulK View Post
                          jockere, clisee ai mat ain aparat, cu bateriile nu te descurci :P

                          ma refeream al ambalajele de la seminte si de la cafele si de la sucuri si de la stergatoare...etc nu la coji. frumos ar fi si cojile tot la gunoi sa le ducem da nu vad pe nimeni sa dea cu matura prin parcare :P
                          Precizeaza si autorul moral al ideii :P . Si parca ma abonasem eu sa aduc primul sac menajer. Sambata asta e posibil sa nu ajung asa ca te las pe tine sa pui in aplicare ideea ;) .
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • aduc eu saci pt gunoiul care se va face in parcare ) se gasesc in comert

                            Comment


                            • fac pariu ca nu aduce nimeni saci. da ideea e a lui ady_p.
                              de acum pm-urile cu injuraturi pe tema sacilor si gunoiului stiti cui le adresati. sa nu le mai gasesc la mine in inbox
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • salut sunt si eu un incepator in ceea ce priveste tuningul! As dori sa pot participa si eu la asemenea intalniri si invat de la cei pasionati si dedicati acestui hobby.
                                Cum pot participa la aceste intalniri, si am citit k pot veni si cu o masina de stoc k am un MCV nemodificat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google