Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa intalnire si azi iar pe vitor vor fii si mai frumose vine caldura multumim domnilor fotografi

    Comment


    • Dane eu l-as fi inchis pe Andrei acolo . Sa vezi ce putere avea masina cu un domn acolo. Mai naspa era cu montarea celor doua noi rezervoare, unul de cafea si unul de cola, plus ca iti crestea consumul, cam 1 l de cafea si vreo 3 l de cola / 100 km. . Gata cu gluma, misto la intalnire ieri, chiar daca am ajuns tarziu si am stat putin. MULTUMIM kAndrrei, DomnulK, Andrei ca ne ajuti ori de cate ori avem nevoie. Super loganist !

      *P.S. : Jokere (Cosmin) asteptam pozele. Mai ai de developat la ele ?
      Last edited by ady_p; 15 March 2009, 08:18.
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • frumoasa intalnire chiar au iesit bn stikerele mcd e fruos sa imi vad munca chiar stau bn


        eu o sa stau pe bara pt2 luni asa ca aveti grija de voi si de golanurile voastre spor la modificari sunteti niste oameni de milioane mult repect
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • Originally posted by Canto View Post
          pacat ca Silviu a ramas singurel
          Stai linistit ca nu am avut timp sa ma plictisesc ...

          A fost foarte frumos ieri ... multe masini si inca mai incapeau

          Comment


          • Mai domnilor....acum ca Jokerul este fotograf oficial, nu ii sariti in cap....o fi avut si omul treaba, responsabilitati......s-o fi voalat filmul?!?!?!, ca deh...e la inceput....si poate nu e priceput ca altii

            Cosmine.....hai taticule cu pozili alea, nu ne mai tine asa in suspans...sau te-ai molipsit si ti, si incepi...."astazi....am facut pozeee "...dupa care...."am downloadat pozele in calculator....sunt ff frumoaseeee "....."maine am sa le pun pe site " (cunoscatorii stie unde bat )

            sigpic

            Comment


            • Bai da macar pozele lu Sandu Golanu putea sa le puna.A muncit saracu...sau are aparatul foto an porbagaj si nu se mai deschide?
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Originally posted by marianhorduna View Post
                Bai da macar pozele lu Sandu Golanu putea sa le puna.A muncit saracu...sau are aparatul foto an porbagaj si nu se mai deschide?
                FOARTE TARE marianhorduna,daca era ceva, cred ca suna pana acum ,:oricum are garantie nelimitata la mine
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • Pai nu a avut timp sa puna pozele ca e ocupat sa se laude cu noile achizitii...
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • super intalnirea , pacat ca nu am stat mai mult ...

                    @sandugolanu : poate il propunem si pe " pustiu " ca fotograf oficial , trebuie numai sa il lasi unpic pe mana lu` jokeru` , oricum trebuie sa se obisnuiasca cu copiii :P

                    @odorog : bine ai revenit , spor la treaba si toate bune , sper sa ne tii la curent cu tot ce ai de gand sa faci , sfaturi / idei gasesti tot timpul pe forum.

                    @gionik : tare bassu` , da niste arcuri ? :P

                    @joker : hai cu pozele

                    Comment


                    • ce de suspans!!!....A DISPARUT JOCKERU!!il declaram nul?))pozeeee.....@skandal-normal ca va voi tine la curent!una din informatiile hot aflate azi...din punct de vedere financiar NU e nici o problema!!!mi s-a marit si bugetul...a ramas doar de intrebat 2-3 ateliere sa scoatem si noi cel mai bun pret!bafta si asteptam pozele
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • Paranoia se amplifica......au trecut mai bine de 24H de cand nu mai stim nimic de jokerul nostru......poate ne face vreo surpriza, si posteaza direct poze cu aia mica
                        Ce tare ar fi !!!

                        sigpic

                        Comment


                        • Dupa cum nu ne baga an seama Jokeru cred ca deja e tatic.....

                          Gionik tata da de unde sti ca are "aia mica"?
                          Last edited by marianhorduna; 15 March 2009, 20:02. Reason: Automerged Doublepost
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • @marianhorduna sa stii ca nu am nici cea mai vaga idee despre cat de mica/mare o are jokerul....
                            In schimb, stiu de la el ca asteapta o fetita

                            sigpic

                            Comment


                            • Stiu gionik tata faceam si eu conversatie,scuze daca te-am suparat.
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Valeuu, mariane....nu m-ai suparat de loc, ce naiba? Nu vezi ca radeam de ma stricam....de cum putea fi interpretata intrebarea ta? P
                                Stai domle linsitit, pe aici lumea nu se supara degeaba!!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google