Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost frumos...scuze delay-ul...si ca nu am stat mai mult ma retineau alte treburi... multumesc din corazon...sorin si cosmin...cosmin si sorin.......poate week-endu care vine ma rezolvi si pe mine cu grila ..;) marfa poze cosminel..kyys u.

    Petrut Victor Manu....MVP ....cand esti pregatit..sufleteste si e frumos afara merg cu tine..pe giurgiului...iei paint si restu..apoi la service in baneasa la omu' meu. ;) vreme frumoasa sa fie ... altfel ..D:

    salut gionik....ti-am adus o surioara sa iti tina companie...la intalniri ..da e tot neagra. seamana!
    Last edited by B-08-ZIA; 29 March 2009, 01:30. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • "O zi super ptr taclale, in parc ,cu baietii veseli din Logan Club Bucuresti ! "

      pai bine ma.. inteleg ca eram singura dar... nici chiar asa :P

      sorin, multumesc

      Comment


      • Cer scuze pentru neparticipare, frumoasa in alb bate tot!

        Cu bine,
        Last edited by Eu4yas; 29 March 2009, 02:13. Reason: Automerged Doublepost
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Din pacate nu am ajuns azi pentru ca am fost la munca.Sandu,felicitari pentru noua achizitie De abia astept sa te vad cu ea

          Comment


          • oni lasa ca nu te mai scap din vizor..promit
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • ooo, bunaciune, ai venit... sa nu dai un telefon!
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • sorry pentru absenta . sper sambata viitoare sa fiu si eu acolo .

                foarte frumoase pozele

                Comment


                • xew- cristache, fara cozoroc nu as fi eu.
                  multumim playmo pentru vizita.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • marfa rau iar foarte multa lume..........imi pare rau ca nu am fost
                    sigpic

                    Comment


                    • Din pacate nu am ajuns ...am fost la doctor cu bolidul si a durat ceva mai mult
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • foarte frumos baieti
                        poate saptamana viitoare o punem si de un gratar
                        sa ne pregatim sa aducem sculele? (gratare si ustensile)

                        Comment


                        • SA NE TRAIASCA FOTOGRAFUL....de acum inainte vreme frumoasa sa fie... salutari si pentru cei ce nu au venit.

                          Comment


                          • A fost lume si fara noi..cei care am plecat la pitesti.
                            se vede ca LC nu sta doar in catva useri.
                            Sambata vom fi prezenti si mai multi !!!
                            poze de la pitesti la " chat , intalniri , anuntate , neanuntate LC Bucuresti"

                            Comment


                            • si cum a fost andreea13??? ati facut sensatie, am vazut ca bik s-a dat, cum a iesit??
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • stiu ca ma bag asa....dar pot veni si eu? pot? pot? pot? pot? am un prestige din '05 si nu i-am pus decat limbile rosii si lumini albastre la bord..in rest nu prea i-am facut mai nimik.
                                Last edited by crisneg; 31 March 2009, 02:37.
                                sigpicVIAȚA ESTE SCURTĂ!!! TRĂIEȘTE-O LA MAXIM LA VOLANUL UNUI LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google