Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vodka, daca vii cu o vodka fara alcool pentru toata lumea te primim, daca nu... tot te primim.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • vodka fara alcool...pai ori e vodka ori e apa

      Comment


      • Tu vino acolo si negociem la fata locului.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • vin vin...asa pe la un 3 si un sfert

          Comment


          • Va salut dragi colegi!
            Va retin atentia cu o chestiune importanta!
            Pentru cei care vreti sa participati la NATIONALA de la Sibiu, cu cazare, va rog frumos sa va expuneti parerile vis a vis de locatia propusa de noi ! (postul 202)
            Va multumesc mult!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • salut, intalnirea de sambata ramane la ora 15 la sala Polivalenta? Ca as vrea si eu sa vin.!!!
              Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

              Comment


              • Acolo e. Te-asteptam cu drag. Cu bine.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Am intrebat pentru ca am mai fost odata mai de mult, si erau numai loganuri taxiuri, si de aceea. mersi mult
                  Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                  Comment


                  • si acum sunt tot taxiuri. dar nu acolo.. Continua alergarea si mai in fata , dupa ce treci de intrarea in sala polivalenta..pe partea dreapta o sa ne vezi !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • de fapt o sa vezi un cort mare verde cu alb, pe langa acel cort suntem noi...sunt 2 parcari , de obicei una e plina si te uiti si tu dupa un logan cu sticker cu logan club pe parbriz.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Oho, multa lume noua isi anunta aparitia la intalnire. Se pare ca sambata umplem ambele parcari. Apropo de intalnire, am un prieten ce nu stia de LoganClub si nici de intalnirea saptamanala si a trecut candva pe acolo, eu nu eram, dar m-am trezit marti ca-mi sugera sa trec pe la Polivalenta ca a vazut el o gramada de Loganuri modificate misto si sa ma duc si eu pe acolo. L-a impresionat mult masina lui Bogdan -> AvionulNegru, au stat de vorba si are de gand sa-si faca si el Skodita negru mat acum.
                        sigpic
                        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                        Comment


                        • Prezent si eu maine, sper sa fim multi si vremea cel putin ca astazi.

                          @ady_p: maine la Polivalenta iti aduc piesa care i-ai dat-o lui sorin_pss, el nu poate veni si este la mine in siguranta, ne-am nimerit prin Ambrozie si am oprit pe dreapta la o discutie.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • de la cine cumpar si yo sticker maine?

                            Comment


                            • de la obor
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • ma..a zis de stiker nu de vodka

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google