Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nashpa rau pozele (mele) . CLAR, tre' sa ma pun pe slabit .
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • pe stilu asta.. si eu tre sa slabesc.. dar.. nu-mi fac griji
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Jockere, esti un tradator! Am zis sa ma chemi si pe mine cand iti aduci gagica la intalnire mai...
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • FFF misto intalnirea de ieri, multa lume, vreme frumoasa, poze fff reusite.Sper sa fim din ce in ce mai multi, si acum ca vine caldura, cred ca vor fi din ce in ce mai reusite intalnirile!!!

          sigpic

          Comment


          • MVP-ule, tu ce cautai in cadrul cu bmw-ul alb? a?....ai stricat poza
            Din ce in ce mai multa lume.

            Comment


            • si poza in grup unde e?...sa-mi vad si eu burtica.
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • Vezi pe pagina anterioara, dar oricum, ai reusit sa o maschezi bine pe burtica, sau chiar ai dat-o jos.....daca e ultima varianta, zi-mi si mie cum ai facut, nu de alta, dar tre sa ma ocup si eu de ea....ca a luat proportii

                sigpic

                Comment


                • re

                  Foarte tare intalnirea de ieri ... Masini fff frumoase, lume multaaa, ati ramas putin entuziasmati de noua achizitie ...
                  sigpic

                  Comment


                  • "Ati ramas putin entuziasmati de noua achizitie"e putin spus entuziazmati ....cand vezi furia neagra a lu' Bezme si realizarile lui Felix la buburuza lui
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • bani

                      stai sa fac rost de bani ca-i iau ce-i mai trebuie la megane-ul rosu ( megane 3 ) ... oricum o sa fie de nota 10 si cu bun gust!
                      sigpic

                      Comment


                      • @fuguletz Eu acum am vazut in poze.....felicitari doooomleee...sa te bucuri cat mai mult de ea, si fara probleme.....si.....cand draq ai venit? Ca io am ratat masinuta, si chiar imi doream sa vad un megane 3 de aproape

                        sigpic

                        Comment


                        • io n-am ratat nimic frumoasa masina fuguletz s-o stapanesti sanatos !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • multumesc frumos gionik si Thejock3r ... gionik, scuze k nam reusit sa ajung in seara asta cu ea ... dar sigur sambata asta ne vedem ... vin mai devreme si o pun pe mijloc sa se vada
                            sigpic

                            Comment


                            • Asa asa ... sambata asta ai ascuns-o bine dupa un logan ... noroc ca l-am vazut pe Jocker pe langa ea

                              Comment


                              • Fuguletz, pune masina la my ride si hai acolo sa comentam, felicitari, etc...
                                Va cam faceti de cap pe threadul asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google