Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • veni-ti ca si eu m-am dus la un fulger sunt tot la fel de nou si nu se fac diferente ca de greutate frumusete si masini vinoa sambata ora 15.00 la polivalenta parcare moca,saminta si sucul dupa posibilitatile fiecaruia,salutare loganclub.ro bucuresti dar si pitesti
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • am mutat aici comenzile de sigle , care mai doriti va rog sa va puneti in lista .
      o sa le aveti la polivalenta.

      1.ady_p - - 2 fata + 2 spate
      2 ralukuta - 1 cu www.loganclub.ro
      3 marianhorduna - 1 fata
      4 vip3rutzu - 1 set spate alb-reflectorizant (sigla + www.loganclub.ro)

      Comment


      • prezent sambata

        Comment


        • Donez un stiker Logan Club pentru parbriz. Il dau gratis si fara nici un ban. Primul venit, primul servit.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • maine prezent si eu!!!dupa o vreme de absenta,maine am si eu liber si promit ca ajung...cu tramvaiu,cu "pejosu"...nu asta e problema!ar trebuii sa imi iau si eu o sigla si sa mi-o pun pe sapca...sa ma vada lumea cand circul noaptea!
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • Odorog , ce faci ma ? mai traiesti.
              hai vino sambata sa mai schimbam 2-3 vorbe.

              Comment


              • odorog daca e sa fie totul ok te culeg eu maine.. lasa-mi nr tau pe pm.. sa fiu sigur ca-l am..
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • ma chinui si eu!ce sa fca,frate,e greu fara masina.dar ma zbat sa-mi revin...e al dreaq de greu!!dar nu ma las batut!vorbim maine mai multe!
                  "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                  Comment


                  • asta e , revii tu .. presimt
                    vb maine

                    Comment


                    • maine ma ajuta cineva sa montez si eu stikerele?? ce solutii tre sa aduc de acasa?
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Un silicon iti recomand ca sa faca priza cat mai bine
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • huaaaaa , un sfat bun nu puteai sa dai si tu ... dc ma minti nene GMV-ule? doar cu Picatrua merge..nu cu silicon1!!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Mai bine aduci solutii din alea la doza...de hamei,pentr degresat ...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • bla...bla

                              Astazi la ora 14:30-14:40 o sa aterizez in parcare.. ca sa nu mai ascund masina. Gionik sper sa vii sa vezi titiul, ca sapt trecuta n-ai vazut-o .
                              sigpic

                              Comment


                              • vvv.du-te tare.go.ro.etc. Ajungi cu noaptea-n cap .

                                Vin si eu.

                                Cata: Vezi ca eu vin cu masina mea.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google