Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, bine ai zis felixb maine ar fi super marfa sa fim cat mai multi, vedem noi unde parcam loganuri multe sa fie

    Comment


    • Chiar daca nu am votat se stie ca vin!!!!!Chiar daca iau transportul in comun sau scuterul!
      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

      Comment


      • Vin si eu.Am sa va dau rusine cu ce am facut la masina!

        Am spalat-o !

        Ma fratilor mi-am luat si ochii de la voi cateva zile si numai nenorociri aud!terase ,gagici...Unde se indreapta lumea asta????
        Last edited by NerviiMei; 7 June 2008, 13:10. Reason: instigare la infractiuni.
        EX : + =

        Comment


        • Dezmat mare.

          Comment


          • Ce mafie... Fica esti dator vandut sa-mi dai sa conduc si eu o veverita spre dormitor... Astept detalii
            Last edited by NerviiMei; 7 June 2008, 13:16.
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Dragi coforumisti,inclusiv cei cei care ati luat warn astazi, va rog ca pe viitor sa nu mai aduceti vorba , in aria publica, despre activitati sanctionate de codul rutier. Orice astfel de discutie va fi anctionate de acum incolo cu un cartonas rosu.
              Faceti schimb de id-uri de messenger si discutati acolo. Nu este corect ca pentru unii care se cred in TOKYO DRIFT, sa sufere toti cei care vin la intalniri.
              Cred a nimeni nu vrea sa fie chemat sa dea cu subsemnatul la organele "competente" cu privire la "scopul si durata vizitei" la Sala polivalenta.
              Va multumesc pentru intelegere!
              Last edited by 555SSS; 7 June 2008, 13:20.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • Mah ai inteles gresit sa mor eu astia vorbeau de niste gagici nu de masini.

                Comment


                • Cre'ca! :P
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • E sambata si ar mai fi vreo doua ore pana la intalnire. Se mai tine ? Sper ca azi sa pot ajunge.
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • Normal ca se tine. Te asteptam!

                      Comment


                      • Iar am masina murdara rau!!!!!Cine ma cinsteste si pe mine cu cateva sute de grame de antigel???Raman dator vandut!!!
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Cine ajunge mai devreme?!?!?!?
                          are cienva o interfata de diagnoza, si poate sa o aduca cu el?
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Dupa indelungate asteptari o sa fiu si eu prezent ... Cred ca vi s-a facut un dor enorm de mine ...

                            p.S. Vin cu modificari

                            Comment


                            • fRatilor ploua...Ce facem ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Luati cu voi un cort...
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google