Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buei freak ia lasa-ma tu, cu scoda ta cu tot
    crisneg, am 4 roti complete acasa la bucale, rotile stock ale golanelului meu, rulate vreo 5-7.000 km, cred ca is cu montana, daca te coafeaza poate dau o fuga in weekendu asta cu mioveniu si iti vand una la pret de o lectie de desfacut punga de seminte si 2 butelii cola
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • e un logan rosu....b....FVR.
      ce sa va mai zic altceva? venea pe la fulgere dar acu nu mai da deloc.
      a avut o mica bushitura si avea nevoie de roata k ale lui erau ovale
      i-am dat pe a mea, noua, nefolosita niciodata, k sa il scap de belea.
      cat costa o geometrie? 150-500 mii maxim.
      eu acu am ramas fara roata , i ideea e k nici la telefon nu are bunul simt sa raspunda, k sa nu mai zic de mess, unde ati vazut cum a facut.
      Last edited by crisneg; 9 June 2009, 14:13. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • asa patesti cand esti bun si saritor...iei teapa...

        Comment


        • mda...si nu e prima oara.
          stiti ma melodia aia?? n-o mai fac a doua oara? ))
          tinem legatura
          Last edited by crisneg; 9 June 2009, 17:54. Reason: Automerged Doublepost
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • BGS interventie si se recupereaza roata si inca 2 drept dobinda doar apasa panica si venim
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • crisneg.. vreau si eu o roata

              Comment


              • hhahahahaha))))))
                ce tare...da da ms baieti
                dar tot raman fara roata...baga-mi-ash.
                bgs-u....plecam pe ei?
                Last edited by crisneg; 9 June 2009, 22:43. Reason: Automerged Doublepost
                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                Comment


                • sal baieti..... sunt nou pe aici si as vrea sa stiu cate ceva despre intalnirea de uminica de la Mioveni..... la cat incepe si cat tine k as vrea sa vin si eu..... dar dupa ora 11 k am o restanta..... si in Bucurestiul nostru cand va intalniti.... as vrea sa particip si eu la astfel de intruniri.... astept un raspuns si raman dator cu o lada de bere...
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • fa bine si hai cu noi la mioveni , nu vei regreta.
                    se pleaca de la practiker militari de la ora 8 , si banuiesc ca vom sta pana mai pe seara , e pacat sa plecam mai devreme.
                    scapa de restanta aia si hai cu noi
                    in bucuresti nu cred ca se va tine prea curand...din cauza aglomeratiei.
                    pana una alta , hai pe la intalniri , urmareste forumul.

                    Comment


                    • Salut Mario.....bine ai venit printre noi......
                      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                      Comment


                      • ms mult de urari Phanthom...... Cata, chiar nu pot sa vin de dimineata dar dak ajung pe la un 12.30 e bine? la 11.30 plec de la fac...de la Poli... dar spune-mi mai exact unde la Mioveni.... exact la uzina???
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Salut, si bine ai venit printre noi.
                          Noi, gasca mare, vom pleca din Buc la ora 8, pt ca la ora 10 trebuie sa fim deja acolo....asta este programul.
                          Daca tu ajung mai tarziu in Mioveni, nu este nicio problema, ar fi chiar ff tare.
                          Anyway, pt mai multe detalii vezi link-ul asta: http://www.loganclub.ro/forum/deplas...ight=deplasari

                          Aici gasesti si numarul de tel al Co-Organizatorului nostru, si cand ajungi in Mioveni, poti sa dai un tel, si te pescuieste careva ;)

                          Dar, sa continui discutia pe thread-ul ala, asta fiind dedicat doar intalnirii oficiale de Sambata, unde ai fi binevenit!!!

                          Pt intalnirile "Fulger" este iarasi thread deschis separat!!

                          sigpic

                          Comment


                          • Daca-l vedeti in trafic pe tradator ii faceti ca pitzipoancei cu Golfu' de pe "deneu"?
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • buna seara domnilor si doamnelor si nu in ultimul rand domisoarelor,mario vino la intalniri seara pe kisselef in rondul dupa intersectia cu ion mincu spre p-ta victoriei si vei afla cu singuranta mai multe detalii,si eu sunt nou cu ceva intalniri la activ,baietii sunt nr.1,BEZME GIONIK SKANDAL SI MULTI ALTII,taxa de participare e de 2 pungi seminte nutline mari si o sticla de coca-cola 2l sau 3l si esti binevenit,dar si fara produse
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • Ba, ia fa tu o lista mai mare asa, cu aia care sunt No. 1 !!! Ma simt lezat. Nu de alta, dar cind ma simt lezat fac urit. Miau miau!
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google