Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aahhaha oricum regizat neregizat cum mah "sa-ti faci loc" ca sa iesi )))))))))))))))))
    sigpic

    Comment


    • A fost foarte frumos. Pacat ca trece timpul asa repede.
      Misto iesirea din parcare. Imi aduce aminte de nevastamea. Eu unu sint ferm comvins ca e real filmul.

      Comment


      • Regizat?Nu prea cred.Masinile nu erau chiar niste epave.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Sa te fereasca D-zeu sa parcheze una d-asta langa tine!Stiu clip-ul mai demult si cum de obicei viata bate filmul, slabe sanse sa fie regizat!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Ieri stateam si eram in dilema sa vin sau sa nu vin desi in prima faza eram hotarat sa vin .
            acum vazand pozele imi pare rau ca nu am venit .
            astept cu nerabdare sa vad unde si cand se stabileste urmatoarea intalnire
            si sper sa vin atunci .

            Comment


            • Fratilor eu m-am insurat cu tampenia asta de serv , sper ca weeku viitor sa fiu si eu prezent la intrunire
              http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

              Comment


              • Radeti voi radeti dar sunt unicul din club cu oglinda heliomata si cu pozitie de unghi mort.............................HAAAAAAAA
                EX : + =

                Comment


                • Salut baieti. Pe cand va fi viitoarea intalnire. Sunt nou aici pe forum si as fi interesat sa vin la intalniri.
                  1.5 dc

                  Comment


                  • Sambata ora 16 sala polivalenta! Te asteptam.

                    Comment


                    • Din cate am vazut a fost inca o intalnire reusita si sambata asta....din pacate nu am avut cum sa ajung ....
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Salut ... Eu sunt din ploiesti si as vrea sa vin si eu daca se poate
                        LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                        Comment


                        • Te asteptam!
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • La Mioveni mai veniti?

                            Comment


                            • Ti-am mai zis, o sa venim dar nu inca. Dupa salariu


                              ANUNT: in legatura cu tricourile, mi-a zis keanu ca nu mai are colorate. asadar daca vreti negre, cei care au optat pentru colorate, sa-mi ziceti, in caz contrat va dau banii inapoi, asta e s-au dat repede.

                              Astept un PM de la cei care stiu ca au vrut tricou colorat sa-mi zica daca vor negru sau banii inapoi.
                              Last edited by 555SSS; 10 June 2008, 08:28.

                              Comment


                              • Mai 1 zi pentru a va inscrie masina la una din urmatoarele "probe".
                                Mai multe detalii aici.
                                Last edited by Cristi_Xp; 10 June 2008, 18:29.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google