Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca propunerile astea ar trebui discutate la intalnire.

    PS abia astept sa va cunosc.
    1.5 dc

    Comment


    • Teren de fotbal gasim foarte usor la mine in baza sportiv tei....E sintetic si e 800 mii ora pt studenti(arat eu carnetul meu d la constructii)....Paulik daca vrei sa vii te asteptam cu placere.....E si terasa cu bere langa.....O putem lungi toata noaptea. Astept oferte
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • Azi 12.06.2008. Ora 21.30-22.00 se face intalnire nocturna in "Peco Agip de la pasajul Muncii pe Mihai Bravu cu Decebal"
        Toata lumea e bine venita si dupa, vedem ce facem ori terasa la meci ori ce vreti voi (legal). Cine e ilegal sau va vorbii despre alte forumurii sa stea acasa
        MotorSport pentru 402ml.

        Comment


        • De acord, incerc sa ajung si eu

          Comment


          • Vin si eu. Multumesc.

            Comment


            • Confirm prezenta
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • Mai baieti am o problema care este off topic dar sper sa ma ajutati. Nu stiu cum se scoate cipul din cheia de logan. Care stie sa-mi spuna si mie. Este foarte urgent.

                Comment


                • Moama ce as fi venit si eu....Damn it
                  peste 2 sau 3 sapt cred ca mai ajung la bucuresti, pacat ca nu mai devreme si ca sunt blocat aici in satu asta mort...
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Am eu in masina basica sa ne jucam diseara daca este cazul..

                    Comment


                    • Cred ca vin si eu!!!Poate ne retragem undeva mai calumea!!!O parcare sau ceva de genul asta!Ramane sa vb pe la 21.45!)
                      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                      Comment


                      • Nu mai pot veni...Sunt chemat de urgenta la spital
                        Santate

                        Comment


                        • Anuntati si voi mai din timp. Ca asa .. De exemplu as fi veni si eu dar eu intru de la munca pe forum ca tot treb sa stau la pc. Dar porma sunt satul si nu mai intru de acasa dupamaiza. Asa pe cat posibil daca mai faceti intalniri dastea anuntti si voi ma idevreme.
                          1.5 dc

                          Comment


                          • Ce marfa a fost aseara! o sa va pun filmuletul indata ce-l scot din telefon.

                            Comment


                            • Originally posted by iancucezar View Post
                              Nu mai pot veni...Sunt chemat de urgenta la spital
                              Santate
                              pai bine ma Medalioane iar te duci la spalacita la spital

                              Comment


                              • Avionulnegru......Lasa si mie id tau de mess...MCD de aseara
                                :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google