Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kyky...locul si ora intalnirii scrie chiar in denumirea acestui thread: repet : ora 16.00 , sambata , intr-una din parcarile de la Sala Polivalenta.

    Te asteptam...
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • intalnirile fulger unde mai au loc? vreau sa vin si eu ...apar si sambata

      Comment


      • frecventati acest Thread ptr mai multe informatii despre " fulgere " : http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t6294p234.html
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • megane primiti ca am un prieten care vrea sa vina si el ?

          Comment


          • Sa stii ca pe langa logane, in club avem si megane, si lancere, si octavii, si bmw, si mini.....suntem diversificati... ;) Important este sa fim oameni de calitate si masini aranjate cu gust !

            Last edited by skandal; 7 October 2009, 20:16.
            sigpic

            Comment


            • avem 2 masini care ne reprezinta clubul la Vitantis show , langa targul vitan in parcarea centrului comercial carrefour.
              intalnirea se va tine normal pentru ca sunt membrii noi care doresc sa ajunga si sa ne cunoasca.
              va urez o zi buna , din pacate eu nu pot sa ajung pentru ca muncesc si astazi.
              Last edited by skandal; 10 October 2009, 08:03. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • poate dau o fuga si eu pe la poli,dar nu inainte sa fiu sigur ca vine careva,ca de la poli plec la munca,macar sa stiu pt ce voi fi obosit diseara la munca, ;)
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • din pacate ratez aceasta intalnire..... sa faceti poozeee
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • huuuoooo, trimite semintele prin curier )

                    Comment


                    • Astazi nici eu nu pot sa vin..........
                      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                      Comment


                      • Originally posted by gionik View Post
                        Sa stii ca pe langa logane, in club avem si megane, si lancere, si octavii, si bmw, si mini.....suntem diversificati... ;) Important este sa fim oameni de calitate si masini aranjate cu gust !

                        avem si Renault Clio...
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Putina lume azi , dar in schimb multi membri noi.

                          Comment


                          • da .. multi membrii noi dar din pacate f dezamagiti... de aceea nici nu se mareste "gasca" care se intelneste deoarece acei noi membrii sunt "marginalizati" si alta data nu mai vin doar de dragul de a se uita la discutiile altora. Frumoase masini !
                            Last edited by o8MeLC; 10 October 2009, 18:47.

                            Comment


                            • sa sti ca ai dreptate dar nu udar nu prea mi-a placut la polivalenta dar imi place intalnirile de seara

                              Comment


                              • ma asteptam la mult mai multa conversatie despre masini.. aveam destul de multe intrebari fiind nou in bransa ... dar asta e...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google