Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu te-ai bagat ca milogu in valiza... ai vazut vita (nyt = nyta = vyta) imediat s-a acomodat! este nascut deja acomodat!
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Originally posted by gmv97 View Post
      De la Vitanis atasez o poza cu cea mai "tunata " masina Nestea Tuning........nici eu nu am mai ajuns azi la intalnire ...dupa ce l-am livrat pe Design la locul de munca am avut un pic de treaba ....astept niste poze de azi daca a facut cineva
      ... asta nu o stiam :P

      Comment


      • ba o data am lipsit si io si gata v-ati facut de cap,pffaidemine
        pt astia noi mai cu tupeu,eu cand am intrat in prima zi si se vede ca nu am extraordinar de mult de cand sunt in logan club,am avut nitic tupeu si m-am bagat in seama,prima vita cunoscuta si acum fratili meu este BEZMETICU ,apoi restul,cu putine cunostinte despre mecanica am inceput is io sa intreb ce face piese aia si ailalta si asa am intrat in vorba cu toti,eclude vita de Bezmeticu,poate sa iti confirme restul ca m-am bagat cu japca in seama,asa ca stai linistit ca e doar parerea voastra cand sunteti intr-un cadru nou cu oameni noi sa vi se para ca sunteti marginaliza-ti,dar pe jantele mele daca e asa,care aveti nelamuriri va rog frumos sa ai umpleti PM-ul lui skandal cu intrebari,el e marele BIG BANG BOSS,va pupa tata pe toti
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • din motive de nasit am lipsit si eu ieri.....
          pentru membrii noi: sa stiti ca eu sunt de ceva timp in Club Logan si la inceput si mie mi-a fost greu sa ma acomodez cand am vazut cateva masini care mai de care cu serpisori, cu arcuri, cu una alta.....am fost la cateva intalniri si am reusit sa ma integrez in acest cerc de PRIETENI punand tot felul de intrbari si ascultandu-i despre ce vorbeau......am invatat cateva care mi-au fost de folos pe care nu le stiam......am fost la o Nationala si o Regionala si am reusit sa-mi fac prieteni si in alte orase..........asa ca: bagati-va in seama si chiar daca nu stiti a cui este masina puteti intreba pe oricare si sigur vi se va spune.....
          pana una alta: bine ati venit in Logan Club Bucuresti si la mai multe intalniri.......bafta
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • salutare ,si pentru mine a fost un inceput intalnirea de ieri dar nu mi sa parut ca sunt marginalizat ,e normal cei care se cunosc au subiecte comune de disc. etc ,cei noi mai privesc ce mai are unul sau altul pe masina si asa mai departe ,super intalnirea ,de cate ori am sa pot veni am sa o fac ,bafta merci pt .poza ''B-68-LGU''

            Comment


            • scuze pentru neprezenta de ieri, dar eram trotil prin 1mai ) ... data viitoare sper sa ajung
              sigpic

              Comment


              • Observ ca in ultima perioada s-au "aliat" mai multi colegi! Cu proxima ocazie ( sper la intalnirea viitoare) sa fie din nou prezenti pentru fotografiere, ampretare si analize la sange .
                Numai bine ,

                ps. Mersi Jenica ptr Jpg-uri
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Originally posted by C0zzmyn View Post
                  ma asteptam la mult mai multa conversatie despre masini.. aveam destul de multe intrebari fiind nou in bransa ... dar asta e...


                  Si ar fi trebuit sa puna baietii intrebarile pentru tine? Noi vrem sa alcatuim o gasca de oameni de calitate, cu masini frumoase. Dupa cum ii stiu eu pe colegi, sunt foarte primitori si foarte ingaduitori, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te traga de manecuta.

                  Si daca vrei sa-ti fie mai usor sa intri in vorba, va trebui sa platesti taxa de membru nou : o punga mare de seminte Nutline si o sticla de 2l de Cola.

                  Sa vezi atunci ce te iubesc baietii...




                  Te asteptam la viitoarea intalnire.




                  @Bezme, cine v-a invatat ma, helin? AAA? Cine v-a dus in grup pt prima data? Ca-ti iau beregata acum!
                  Last edited by dsign; 12 October 2009, 08:50.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu sunt noua in club, si mie mi-a fost cam dificil la primele intanliri cu loganistii. Eram cam singura fata printre 15-20 de baieti care vorbeau de-ale lor si era aiurea sa ma bag in vorba cu ei. Dupa 3-4 intanliri, am inceput sa ma acomodez, am inceput sa cunosc oamenii, iar acum ma simt extraordinar alaturi de ei. Toti sunt niste oameni minunati carora vreau sa le multumesc ca m-au primit asa de frumos in grupul lor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Si cand te gandesti ca aseara mai aveai nitel si montai planetara lu' ala micu' cot la cot cu Tomu...


                      Asa este, 'dada s-a acomodat foarte usor, desi este fata.

                      Ai intrebari despre o masina, te bagi in seama cu unul din ala "vechi" si il intrebi a cui e troaca. Apoi te duci la ala, il iei de mana si il intrebi. Nimeni, niciodata, n-o sa-ti raspunda rautacios...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Da dsign....ce va faceati voi aseara fara o parere feminina?
                        Chiar m-am acomodat tare repede, datorita voua, datorita tie. Mersi mult inca o data pt faptul ca ma acceptati!
                        sigpic

                        Comment


                        • Din multitudinea de exemple si detalii pe care le primiti din partea colegilor sper ca se deduce faptul ca ne pasa de cei noi veniti si este doar o chestiune de timp pana va acomodati. Unii se acomodeaza si raman..alltii..
                          Hai sa incheiem acest subiect , ptr ca zic eu , s-a inteles ideea. Nu are rost sa exemplificam toti ceilalti cum ne-am simtit prima data la intalnire .
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • ce vorbesti ma asa academic ? unde te crezi ? vezi ca aici esti pe maidan !
                            nici eu nu m-am acomodat ! jeap jeap
                            Last edited by skandal; 12 October 2009, 22:17.

                            Comment


                            • COzzmyn, nu te mai supara asa k viata e scurta, si eu am fost printre cei nouveniti, dar m-am simitit bine chiar printre boboci, chiar daca nu am stat foarte mult, si o sa mai vin si pe viitor cand voi avea ocazia, sper sa mai intalnesc din cei nouvenit odata cu mine, poate constituim grupul "bobocilor", si dupa inevitabil vom deveni si noi parte din grup , salutare la toti

                              Comment


                              • dsign tu esti tata lor

                                @Toti sunt niste oameni minunati carora vreau sa le multumesc ca m-au primit asa de frumos in grupul lor. mai ales bezme

                                nyt, ce sa mai zic de tine... vad ca ma spurci pe threadu celalalt ))

                                on topic.. sunt si eu prezent )
                                Last edited by skandal; 12 October 2009, 22:18.
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google